Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Studenci i absolwenci

Smurfit Kappa Graduate Programme

 

Jest to polska edycja programu absolwenckiego, adresowanego do studentów ostatniego roku oraz absolwentów szkół wyższych o profilu technicznym, artystycznym, ekonomicznym i biznesowym.

Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie, benefity oraz realizację projektów w różnych działach firmy w Polsce, takich jak: produkcja, jakość, sprzedaż, projektowanie, finanse czy analizy biznesowe.

  • Jak przebiega program?

W ciągu dwóch lat zrealizujesz trzy projekty, które będą rozwijać nasza organizację. Tematy projektów dobieramy w oparciu o Twoją wiedzę zdobytą na studiach oraz dotychczasową praktykę studencką lub zawodową. Każdy kolejny semestr to nowe wyzwanie, ale przede wszystkim możliwość nauki od najlepszych specjalistów. Co osiem miesięcy zaproponujemy zmianę działu oraz fabryki, jest możliwość, aby niektóre projekty realizowane były w zagranicznych oddziałach naszej firmy.

  • Jak wygląda dalsza współpraca?

Po zakończeniu programu zaoferujemy Ci stanowisko w jednej z naszych fabryk dopasowane do Twojej dotychczasowej ścieżki zawodowej oraz planów na przyszłość. Zaangażujemy Cię w dalsze działania mające na celu ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług. Dzięki programom rozwojowym przygotujemy Cię do objęcia roli lidera projektów lub zespołów.

  • Czego oczekujemy?

W procesie rekrutacji szczególną uwagę przykładamy do znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę. Ważna jest Twoja mobilność, czyli gotowość do zmiany miejsca zamieszkania w Polsce w trakcie trwania programu. Zwracamy też uwagę na Twoje dotychczasowe doświadczenie zdobyte podczas studiów, praktyk czy dodatkowej pracy, zwłaszcza w dziedzinie doskonalenia procesów i usług oraz wprowadzania zmian.

  • Jak zaaplikować?

Prześlij do nas swój formularz zgłoszeniowy oraz załącz swoje CV. Na aplikacje czekamy do 4 listopada 2018r. Rozpoczęcie piątej edycji programu planujemy od lutego 2019.

Oferty pracy

Szansa na Twoją karierę

Zobacz nasze oferty

​Poznaj naszych studentów
i absolwentów

Denise 120x120.jpgDenise
Studentka
Singapor

 

 

 

Rónán 120x120.jpgRonan
Stażysta

Irlandia