Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Studenci i absolwenci

Smurfit Kappa Graduate Programme

 

Jest to program płatnego stażu absolwenckiego, adresowany do studentów ostatniego roku oraz absolwentów szkół wyższych o profilu technicznym, artystycznym, ekonomicznym i biznesowym.

Naszym celem jest rekrutacja najlepszych kandydatów, którzy po zakończeniu programu będą gotowi do podjęcia ciekawych wyzwań zawodowych w Smurfit Kappa.

Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę, wynagrodzenie, benefity oraz realizację projektów w różnych działach firmy, takich jak: produkcja, jakość, sprzedaż, projektowanie, finanse czy analizy biznesowe.

  • Jak przebiega program?

W ciągu dwóch lat zrealizujesz trzy projekty, które będą rozwijać nasza organizację. Tematy projektów dobieramy w oparciu o Twoją wiedzę zdobytą na studiach oraz dotychczasową praktykę studencką lub zawodową. Każdy kolejny semestr to nowe wyzwanie, ale przede wszystkim możliwość nauki od najlepszych specjalistów. Co osiem miesięcy zaproponujemy zmianę działu oraz fabryki, jest możliwość, aby niektóre projekty realizowane były w zagranicznych oddziałach naszej firmy.

  • Na jakie wsparcie możesz liczyć?

Podczas realizacji każdego projektu znajdziesz się pod bezpośrednim nadzorem Opiekuna. To osoba będąca ekspertem merytorycznym, w dziedzinie, w której realizujesz projekt, zlokalizowana w fabryce, w której aktualnie będziesz przebywać.

Dodatkowo otrzymasz wsparcie w osobie Mentora, który bardzo dobrze zna organizację i posiada duże doświadczenie zawodowe. Relacja z Mentorem pozwoli rozwinąć Twoje zdolności i potencjał do wyjścia w przyszłości poza obecną rolę i zadania.

  • Jak wygląda dalsza współpraca?

Po zakończeniu programu zaoferujemy Ci stanowisko w jednej z naszych fabryk dopasowane do Twojej dotychczasowej ścieżki zawodowej oraz planów na przyszłość. Zaangażujemy Cię w dalsze działania mające na celu ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług. Dzięki programom rozwojowym przygotujemy Cię do objęcia roli lidera projektów lub zespołów.

  • Co nas wyróżnia?

Wyróżniają nas ludzie! Każdego dnia różnorodne zespoły składające się z najlepszych specjalistów współpracują ze sobą w celu znajdowania optymalnych rozwiązań opakowaniowych. Pracownicy cenią nas za dobrą atmosferę oraz przyjazne miejsce pracy, które wspólnie tworzymy. Dowiedz się więcej.

Siłą napędową naszej działalności są Innowacje, które powstają dzięki zaangażowaniu i kreatywności pracowników. Innowację mamy w genach, zasadniczą częścią naszej strategii jest dążenie do zmiany istniejącego stanu. Dowiedz się więcej.

Dbamy o to, żeby rozwijać organizację w sposób zrównoważony. Dążymy do poszanowania i ochrony środowiska społecznego i naturalnego, w którym działamy. Dowiedz sie więcej.

  • Czego oczekujemy?

W procesie rekrutacji szczególną uwagę przykładamy do znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę. Ważna jest Twoja mobilność, czyli gotowość do zmiany miejsca zamieszkania w trakcie programu. Zwracamy też uwagę na Twoje dotychczasowe doświadczenie zdobyte podczas studiów, praktyk czy dodatkowej pracy, zwłaszcza w dziedzinie doskonalenia procesów i usług oraz wprowadzania zmian.

  • Jak przebiega proces rekrutacji?

Pierwszym etapem rekrutacji jest analiza dokumentów od kandydatów. Następnie wybrane osoby zaprosimy do uczestnictwa w teście online. Kolejnym krokiem jest spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem Działu Personalnego, a następnie spotkanie z przedstawicielem Zarządu firmy.

  • Jak zaaplikować?

Prześlij do nas swój formularz zgłoszeniowy oraz załącz swoje CV. Na aplikacje czekamy do 20 stycznia 2019 r. Rozpoczęcie piątej edycji programu planujemy od 1 marca 2019.

Oferty pracy

Szansa na Twoją karierę

Zobacz nasze oferty

​Poznaj naszych studentów
i absolwentów

Denise 120x120.jpgDenise
Studentka
Singapor

 

 

 

Rónán 120x120.jpgRonan
Stażysta

Irlandia