Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Rozwój osobisty

Odkryj swój prawdziwy potencjał. Twoja przyszłość łączy się z nami ...

Skupiamy się na zapewnieniu pracownikom możliwości nauki i rozwoju korzystnych zarówno pod względem osobistym, jak i zawodowym.

Prowadzimy firmowe programy dopasowane do wszystkich poziomów organizacji, których przeznaczeniem jest rozszerzenie Twojej wiedzy i umiejętności przy jednoczesnej realizacji naszych celów biznesowych. Silne więzy z różnymi międzynarodowymi szkołami biznesu
i innymi instytucjami gwarantują naszym najtęższym umysłom stały dostęp do „najlepszych praktyk” i know-how.

Aby zaspokoić nasze zróżnicowane potrzeby, programy szkoleniowe i rozwojowe są prowadzone na poziomie korporacyjnym i poziomach regionalnych/lokalnych.

Nasz firmowy uniwersytet umożliwia zdobywanie wiedzy o kluczowym znaczeniu dla naszego przedsiębiorstwa w następującym zakresie:

  • Zaawansowany program rozwoju kadry kierowniczej:

Indywidualny program skupiający menedżerów pełniących różne funkcje, z różnych działów przedsiębiorstwa i z różnych kontynentów, zapewniający im platformę spotkań z członkami najwyższego kierownictwa. Współpracujemy z takimi organizacjami, jak Smurfit Business School (link) i innymi wybitnymi firmami szkoleniowymi, aby zapewnić naszym menedżerom możliwość osiągnięcia „najlepszych wyników w swej klasie”, co pomaga nam rozszerzać, rozwijać
i promować nasze zdolności.

  • Edukacja kadry kierowniczej:

Nauka nigdy się nie kończy, nawet na najwyższym szczeblu. Utrzymujemy kontakty z wieloma międzynarodowymi szkołami biznesu w celu wykorzystania ich sztandarowych programów otwartych dla naszej kadry kierowniczej wyższego szczebla. Przykładowo związani jesteśmy
z London Business School (LBS), INSEAD i Purdue University.

  • Kurs dla dyrektorów generalnych:

Kurs dla dyrektorów generalnych pomaga uczestnikom zdobyć nowe umiejętności, zgłębić różne perspektywy i rozwinąć style przywództwa, pomagając w przejściu z roli wykonawczej na stanowisko dyrektora generalnego.

 

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych profesjonalistów

Alvaro
CEO Asystent 
Hiszpania & Portugalia

 

 

Lina
Kierownik ds. Zakupów Szwecja