Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Yelitze

Yelitze, Korporacyjny Kontroler Administracyjny

Wenezuela

 

Dlaczego podjąłem pracę w  Smurfit Kappa?

Rozpoczęłam pracę w Smurfit Kappa, ponieważ jest to spółka międzynarodowa oferująca wiele możliwości rozwoju w różnych dziedzinach prowadzonej przez nią działalności.  Pracownicy wiedzą tutaj, że jest wiele sposobów, by rozwijać umiejętności zawodowe, nawet w zupełnie niespodziewanych dziedzinach.

Moja ścieżka kariery w spółce

Rozpoczęłam pracę w spółce na stanowisku wewnętrznego koordynatora ds. audytu. Odpowiadałam za kraje Ameryki Łacińskiej — Wenezuelę, Kolumbię, Argentynę i Meksyk. Była to świetna okazja, by zaangażować się w różne aspekty działalności spółki i poznać współpracowników z różnych krajów.  W spółce stworzono środowisko umożliwiające wymianę pomysłów, celów i działań wspierających mój rozwój zawodowy.

Czym się obecnie zajmuję?

Pracuję obecnie na stanowisku kontrolera korporacyjnego i odpowiadam za centralną, ogólną rachunkowość Smurfit Kappa w Wenezueli. Do moich obowiązków należy koordynacja i kontrola pracy działów rachunkowości / sprawozdawczości w celu zapewnienia zgodności z wymogami korporacyjnymi i miejscowymi przepisami. Ważną częścią mojej pracy jest utworzenie i zapewnienie mojemu zespołowi sprzyjającego środowiska szkoleniowego.

Co można poradzić komuś rozważającemu pracę w Smurfit Kappa?

Przestań się nad tym zastanawiać! Zgłoś się do nas … przeżyj przygodę pracując w zespole Smurfit Kappa!