Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Oliver

Oliver, Kierownik Produkcji

Wielka Brytania

 

Dlaczego podjąłem pracę w  Smurfit Kappa?

Rozpocząłem pracę w Smurfit Kappa, bo wiedziałem, że będzie to niepowtarzalna okazja, by stać się integralną częścią spółki będącej światowym liderem w swojej dziedzinie. Po rozmowie z przedstawicielami spółki w Wielkiej Brytanii podczas giełdy pracy dla absolwentów, nabrałem wielkiej determinacji, by rozpocząć pracę w spółce, w której mógłbym mieć ogromny wkład w jej działalność i kształtować rozwój osobisty.

Moja ścieżka kariery w spółce

Rozpocząłem pracę w spółce w ramach brytyjskiego programu zatrudnienia absolwentów. Udało mi się ukończyć kilka projektów w różnych dziedzinach w czterech miejscach w Wielkiej Brytanii. Nie byłem do końca pewien, która dziedzina mi odpowiada, ale dzięki programowi zdałem sobie sprawę, że najbardziej interesuje mnie działalność operacyjna. Po ukończeniu programu zatrudnienia absolwentów zostałem kierownikiem ds. transportu, a obecnie jestem kierownikiem produkcji tektury i produktów końcowych.

Czym się obecnie zajmuję?

Obecnie pracuję nad poprawą wydajności w firmie, ograniczeniem reklamacji oraz ilości odpadów. Wspólnie z naszym dostawcą usług transportowych pracujemy również nad ograniczeniem nadmiernych kosztów palet i transportu. Mamy osiągnąć te cele jednocześnie utrzymując lub poprawiając poziom świadczonych usług. Wszystkie powyższe cele obejmują utworzenie nowych systemów z zaangażowaniem wszystkich pracowników firmy. Aby osiągnąć właściwe wyniki, należy koniecznie zaangażować wszystkie osoby świetnie pracujące w zespole.

Co można poradzić komuś rozważającemu pracę w Smurfit Kappa?

Zdecydowanie polecam rozpoczęcie pracy w spółce, gdy tylko nadarzy się okazja. Młode osoby rozpoczynające pracę zawsze zachęcam do zadawania pytań i dzielenia się nowymi pomysłami, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że skrywany pomysł jest bardzo dobry i jeszcze nikt na niego nie wpadł. Sugeruję, aby w ramach programu zatrudnienia absolwentów skorzystać z licznych możliwości pracy w różnych miejscach. Początkowo nieco się tego obawiałem, ale w końcu ukończyłem program. Nawet po zakończeniu programu zatrudnienia absolwentów każdy ma możliwości rozwoju niezależnie od wieku pracownika i wcześniejszych zajęć.