Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Max

Kierownik Działu Obsługi Klienta, Niemcy

 

Opakowania papierowe to coś więcej niż brązowe pudełka. Z mojego punktu widzenia stwierdzam, że Smurfit Kappa może zapewnić doskonałe połączenie wyzwań i wsparcia.

Jakie jest najcenniejsze doświadczenie wyniesione ze Smurfit Kappa?

  • Pierwszego klienta zdobyłem, gdy miałem 19 lat.
  • 2008 – Innovation Award Toshiba Europe
  • 2010 – Sustainability Award Fish i dalszy rozwój opakowań
  • 2011 – Innovation Award Fish i dalszy rozwój przedsiębiorstwa
  • Udział w zaawansowanym programie rozwoju kadry kierowniczej 2011. Całkowicie nowe doświadczenie, możliwość poznania ponad 25 kolegów z Europy i Ameryki Łacińskiej. Także okazja do spotkania z kadrą wyższego szczebla firmy.
 

Jak wygląda jeden tydzień pracy?

Każdy tydzień jest inny. Zazwyczaj dużo podróżuję, 3-4 dni w tygodniu; 1-2 dni spędzam, pracując w biurze lub w domu. W czasie delegacji odwiedzam klientów w celu negocjacji cen 
a także w celu przedstawienia nowych rozwiązań opakowaniowych, wdrożenia nowych produktów i sprawdzenia łańcucha dostaw u klientów. Spędzam również czas z moim zespołem sprzedaży i omawiam nowe opracowania i projekty z moim zespołem ds. rozwoju.

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych pracowników

Dowiedz się więcej o naszym międzynarodowym zespole

Dowiedz się więcej