Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Max

​Max, Kontroler Finansowy

Niemcy

 

 
Dlaczego podjąłem pracę w  Smurfit Kappa?

Dwa główne powody, które skłoniły mnie do pracy w Smurfit Kappa to praca w międzynarodowym środowisku, a także ekologiczność jej produktów. Spółka Smurfit Kappa zapewniła mi wiele wyzwań i zróżnicowanych zadań w różnych krajach, a dodatkowym atutem było przedsiębiorcze podejście do zarządzania oraz zdecentralizowana struktura. Moje motto w życiu to nieprzerwana nauka i dlatego Smurfit Kappa to dla mnie idealny pracodawca zapewniający szeroki wachlarz możliwości rozwoju.

Moja ścieżka kariery w spółce

Rozpocząłem moją karierę w Smurfit Kappa podczas programu szkoleniowego dla absolwentów w zakresie kontroli i finansów. Podczas dwuletniego programu miałem możliwość pracy w różnych działach i lokalizacjach Smurfit Kappa, co pozwoliło mi dobrze poznać strukturę organizacyjną Spółki. Po dwóch ciekawych i trudnych latach programu szkoleniowego dla absolwentów zostałem mianowany kontrolerem finansowym w jednej z naszych fabryk. Kierowałem zespołem 5 osób i odpowiadałem za działy kontroli i księgowości.

Jak wygląda tydzień pracy?

Każdy tydzień jest inny, co oferuje wiele możliwości i wyzwań. Z tego względu nie ma typowego tygodnia pracy i właśnie dlatego praca w Smurfit Kappa jest tak wyjątkowa. Po prostu nie można się znudzić i zawsze ciekawie jest pracować nad nowymi rozwiązaniami i myśleć o nowych strategiach.  

Co przyniesie przyszłość?

Chcę nadal zajmować się dziedziną kontroli i finansów, jednocześnie uczestnicząc w ciekawych projektach w całej grupie. Stanowisko w dziale finansów w innym kraju byłoby ciekawym wyzwaniem!