Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Mark

​Mark, Kierownik ds. Innowacji i Rozwoju

Holandia

„Jestem bardzo dumny z bycia członkiem tak wspaniałego, zwycięskiego zespołu.”

 

Co skłoniło mnie do pracy w Smurfit Kappa?

Podczas moich praktyk akademickich pracowałem w Smurfit Kappa w Holandii. W porównaniu z innymi praktykami było to dla mnie bardzo dobre doświadczenie. Spółka Smurfit Kappa okazała się zdecydowanie najlepszą i najbardziej interesującą firmą i branżą. Pasja, z jaką pracownicy podchodzą do swoich zadań oraz poczucie bycia wartościowym członkiem zespołu bardzo zachęciły mnie do pracy dla Smurfit Kappa.

Moja ścieżka kariery w spółce

Rozpocząłem pracę w 2002 roku jako inżynier procesu, a w 2007 roku zostałem szefem działu rozwoju i jakości. W roku 2011 zostałem członkiem kierownictwa. Obecnie odpowiadam za dział rozwoju, jakości, stację uzdatniania wody, dział inżynierii, dział jakości, środowiska i BHP oraz dział zrównoważonego rozwoju i energii.

Jak wygląda tydzień pracy?

Ze względu na różnorodność mojej pracy i projektów, w które jestem zaangażowany, mam cotygodniowe spotkania z kierownikami projektów i technologami podczas których dyskutujemy, jak zarządzać wszystkimi projektami. Ponad 50% spotkań i pozostałego czasu poświęca się codziennemu zarządzaniu ludźmi i rozwiązywaniu bieżących problemów.

Co można poradzić komuś rozważającemu pracę w Smurfit Kappa?

Smurfit Kappa to wspaniałe miejsce pracy! Jest to firma, w której pracownicy mogą mieć pozytywny wkład, a dobre pomysły i inicjatywy uznaje się i wspiera. Gdy już się jest członkiem zespołu, chce się w nim pozostać!