Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Marcin

​Innovation & Development ManagerMS_14.jpg

Smurfit Kappa to miejsce gdzie każda pełna kreatywnej motywacji osoba znajdzie dla siebie właściwą ścieżkę rozwoju.

Moja ścieżka kariery w Smurfit Kappa 

Moja przygoda z firmą Smurfit Kappa rozpoczęła się w 2008 roku w Irlandii. Wziąłem udział w 2-letnim programie Graduate Management Trainee, skierowanym do absolwentów uczelni wyższych. Od pierwszego dnia rozpoczęcia pracy w Smurfit Kappa Group powierzono mi całkowitą odpowiedzialność za projekty, które miałem wdrażać w firmie. Zaufanie oraz wsparcie mentora podczas pierwszych miesięcy pracy pozwoliły mi zrozumieć sposób działania Grupy oraz jej strategię biznesową. Zróżnicowanie, a także poziom skomplikowania projektów działały motywująco oraz pozwoliły sprawdzić się w różnych obszarach pracy. Po każdym zakończonym 6 miesięcznym projekcie otrzymywałem konstruktywny feedback od mentora. Przez dwa lata, które spędziłem jako Graduate Management Trainee miałem okazje pracować w kilku lokalizacjach Smurfit Kappa Group i poznawać różne style zarządzania. Praca jako Packaging Project Manager dla jednego z naszych kluczowych klientów pozwoliła dodatkowo spojrzeć oczami klienta na nasz biznes.
Kolejnym etapem mojej kariery w SKG było objęcie stanowiska Kierownika Działu Projektów i Rozwoju. Praca nad innowacyjnymi zastosowaniami opakowań i tektury oraz odpowiedzialność za dział dodawały mi energii do pracy każdego dnia.
W roku 2011 objąłem stanowisko Key Account Managera, gdzie zająłem się wdrażaniem strategii sprzedażowej oraz opieką nad kluczowymi klientami Smurfit Kappa w Polsce.
Od roku 2013 pełnię funkcję Innovation & Development Managera w centralnej organizacji Smurfit Kappa w Polsce. Zajmuję się koordynacją prac działów projektowych w Polsce, wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań zarówno po stronie klienta jak i samej organizacji. Odpowiadam także za działanie regionalnego Experience Centre w Koninie.

Moje najbardziej satysfakcjonujace doświadczenie w Smurfit Kappa to

Odpowiedzialność za powstanie pierwszego w Polsce Experience Centre Smurfit Kappa.
Praca nad tym projektem wymagała zaangażowania, wiedzy finansowej, techniczno-projektowej, obrony założeń projektu przed CEO i nadzoru nad wdrożeniem. Pozwoliło mi to sprawdzić się w profesjonalnym zarządzaniu projektem.

Mój tydzień z pracy

Rozwój niesie za sobą nieoczekiwane zwroty akcji. Otwartość oraz zaangażowanie w rozwój nowych produktów wypełnia nasz tydzień pracy. Jako osoba odpowiedzialna za innowacje rozwiązania dla naszych klientów dziś jestem w Warszawie, jutro Koninie, a pojutrze w Amsterdamie lub Paryżu. Niemniej koniec tygodnia pozwala mi cieszyć się naszymi opakowaniami na półkach każdego sklepu.

Przyszłość

Wierzę, że przyszłość pozwoli nam wdrażać nowe rodzaje opakowań spełniających potrzeby klientów. A dla nas jako Grupy pozwoli rozwijać się jako lider w branży papierniczej na nowych rynkach.

Moja rada dla kandydatów

Dołącz do nas, a przekonasz się jak ważną role gra opakowanie w naszym codziennym życiu. Poznasz tu wielu ciekawych ludzi, dla których ta branża ma wiele do zaoferowania, jest w ciągłym ruchu oraz potrafi pozytywnie zaskoczyć.

 
 

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych pracowników

Dowiedz się więcęj o naszym międzynarodowym zespole

Dowiedz się więcej