Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Karolina

  • Karolina_ 120x120-04 (2).jpgKierownik ds. Technologii i Przygotowania Produkcji

Są dwa sposoby na to, żeby znaleźć się na wierzchołku dębu. Jeden, to usiąść na żołędziu i czekać. Drugi, to wspiąć się na drzewo.


Dlaczego zdecydowałam się na pracę w Smurfit Kappa?

Firma Smurfit Kappa zaoferowała mi współudział w ambitnych zadaniach pozwalających na samorealizację nie wykluczając przy tym przyjaznej atmosfery i wsparcia zarówno od kolegów, jak i przełożonych.

Moja ścieżka kariery

  • 2006 - Praktyki studenckie podczas IV roku studiów na Politechnice Gdańskiej
  • 2006 - Umowa zlecenia po praktykach w Dziale Projektów (wprowadzanie danych do CPMS przy implementacji systemu) i w Dziale Jakości (pomoc przy opracowywaniu dokumentów jakościowych, ocen ryzyka zawodowego, niezgodnościach audytowych i produkcyjnych)
  • 2007-2008 Specjalista ds. jakości
  • Od 2008 - Kierownik Działu Jakości
  • Od 2009 - Kierownik Działu Jakości  i Pełnomocnik ds. ZSZ
  • Od 01.06.2016 - Kierownik ds. Technologii i Przygotowania Produkcji oraz Pełnomocnik ds. ZSZ

Czym się aktualnie zajmuję?

Doskonaleniem procesów produkcyjnych, z naciskiem na kwestie jakościowe oraz nadzorem nad projektami specjalnymi. Jestem bezpośrednio odpowiedzialna za procesy związane z przygotowaniem  produkcji.
W dalszym ciągu zajmuję się koordynacją działań w ramach zintegrowanego systemu zarządzania takimi jak: nadzorowanie dokumentacji systemowej, audyty wewnętrzne i zewnętrzne, działania korygująco – zapobiegawcze, szkolenia z zakresu ZSZ.

Moje najbardziej satysfakcjonujące doświadczenie w Smurfit Kappa?

Pierwsze samodzielne przygotowanie oraz przeprowadzenie firmy Smurfit Kappa przez audyt recertyfikujący z zakresu norm jakościowej, środowiskowej, BHP oraz higienicznej, który zakończył się sukcesem!

Mój tydzień pracy

Tak naprawdę praca w obszarze działu produkcji jest tak dynamiczna i zmienna, że właściwie nie ma w roku dwóch takich samych tygodni. Każda godzina, dzień i miesiąc przynosi nowe wyzwania, nowe potrzeby i sytuacje, na które staram się reagować równie dynamicznie. Każdy audyt, spotkanie z klientem czy też reklamacja dotyczy innego tematu dlatego z pewnością na moim stanowisku nie można mówić o rutynie.

Przyszłość

Mam nadzieję, że przyszłość przyniesie wiele ciekawych projektów, które pozwolą mi na poszerzanie swojej wiedzy i przyniosą budującą satysfakcję.

Moja rada dla kandydatów

Zawsze warto wyjść naprzeciw szansie która stanie na Twojej drodze i angażować się bez reszty w każdą nawet najmniejszą sprawę, w której bierzesz udział ponieważ nigdy nie wiesz gdzie i kiedy zaowocuje ona wielką przygodą, która może zmienić całe Twoje życie.

 
 

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych pracowników

Dowiedz się więcej o naszym międzynarodowym zespole

Dowiedz się więcej