Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Dorota

  •  

    Dorota Sienkiewicz.jpg
    Kierownik zmiany

  • Smurfit Kappa to przede wszystkim wspaniali ludzie, w otoczeniu których ambitni szybko zdobędą doświadczenie.   

  •  

Dlaczego zdecydowałam się na pracę w Smurfit Kappa?

Jako absolwent papiernictwa i poligrafii podczas poszukiwań pracy byłam ukierunkowana na firmę, dzięki której zdobędę doświadczenie i możliwość rozwoju zgodne z moim wykształceniem zawodowym. Smurfit Kappa otwierało przede mną te możliwości.

Moja ścieżka kariery w Smurfit Kappa

Moją współpracę ze Smurfit Kappa rozpoczęłam w 2008 roku od stanowiska laboranta. Byłam wtedy odpowiedzialna za badania wytrzymałościowe tektury oraz opakowań, wystawianie atestów i certyfikatów jakościowych dla naszych klientów. Jednocześnie w tym czasie byłam szkolona na specjalistę ds. jakości, którym zostałam w roku 2009. Jako specjalista odpowiadałam za akceptację nowych projektów i rozwiązywanie problemów jakościowych na przetwórstwie, nadzór nad wyrobem niezgodnym oraz reklamacje, które stały się moją domeną. W czasie, gdy byłam odpowiedzialna za wszystkie reklamacje zewnętrzne i wewnętrzne – moje zadania zostały przesunięte w sferę działań korygująco – naprawczych, szkoleń jakościowych dla pracowników. Pozwoliło mi to nadal rozwijać  wiedzę techniczną i jednocześnie poznać aspekty współpracy z klientami. Poprzez uczestnictwo w spotkaniach i wizytach jakościowych mogłam zrozumieć potrzeby i wymagania naszych klientów. W 2015 roku opuściłam Dział Jakości i awansowałam na kierownika zmiany na przetwórstwie. Nowe stanowisko jest dla mnie kolejnym etapem rozwoju i niesamowitym wyzwaniem.

Czym się aktualnie zajmuję?

Obecnie jestem liderem zmiany produkcyjnej i do moich obowiązków należą koordynowanie i nadzorowanie produkcji, zarządzanie pracą ludzi na zmianie oraz bieżący nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych.

Mój tydzień pracy

Mojego tygodnia pracy niestety nie da się opisać w kilku zdaniach. Praca na przetwórstwie nie pozostawia miejsca na jakąkolwiek rutynę czy nudę. Każdy dzień jest nieprzewidywalny, każdego dnia mierzę się z innymi wyzwaniami i zdobywam nowe doświadczenia. 

Moja rada dla kandydatów 

Jeśli potrafisz zaangażować się w to, co robisz, nie boisz się podejmowania wyzwań, to Smurfit Kappa pomoże Ci w realizacji wszystkich celów.

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych pracowników

Dowiedz się więcej o naszym międzynarodowym zespole

Dowiedz się więcej