Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Herwin

​Kierownik ds. Europejskiego Łańcucha Dostaw i Rozwoju Opakowań, Holandia

 
Grupa Smurfit Kappa zapewniła ambitne sposobności zaprezentowania i wykorzystania wszystkich moich możliwości


Obecnie pracuję nad następującymi problemami:

Kierownika ds. Europejskiego Łańcucha Dostaw i Rozwoju Opakowań” można również nazwać kierownikiem działu obsługi technicznej. Oznacza to odpowiedzialność za wszystkie (techniczne) projekty realizowane dla 1 lub 2 głównych paneuropejskich klientów Smurfit Kappa. Typy projektów są zróżnicowane, od innowacji i rozwoju, do programów optymalizacji kosztów i zrównoważonego rozwoju. 

Jakie jest najcenniejsze doświadczenie wyniesione ze Smurfit Kappa?

Do tej pory moim najcenniejszym doświadczeniem jest zdobycie, razem z zespołem i pracownikami działów krajowych SK, nagrody Unilever Sustainability Award 2011. Sukces ten pokazuje, że ścisłe relacje i partnerska współpraca z klientami naprawdę się opłacają.

Jak wygląda jeden tydzień pracy?

Dużo czasu w samolotach! Mówiąc poważnie, oznacza to współpracę z najważniejszymi interesariuszami grupy Smurfit Kappa i firmy Unilever. Praca z jednym z naszych największych klientów oznacza zarządzanie na wysokim poziomie złożoności, na bazie projektu lub w bardziej ogólnym zakresie. Realizacja wielonarodowych projektów, organizowanie dni innowacji, punktów pierwszego technicznego kontaktu z klientami. Dostawy dla firmy Unilever w większości krajów europejskich wymagają naprawdę wielu podróży.

Co przyniesie przyszłość?

Wierzę, że Smurfit Kappa zaoferuje mi dalszy rozwój, zawodowy i osobisty. Moje uczestnictwo w międzynarodowym stażu oraz zaawansowanym programie rozwoju kadry kierowniczej sprawia, że następny etap nie jest już daleko.

Co mógłbyś doradzić osobie, która myśli o dołączeniu do Smurfit Kappa?

Na pierwszy rzut oka branża papieru i tektury nie jest zbyt podniecająca, ale spróbuj. Zobaczysz, że jest to przemysł uniwersalny i stale rozwijający się. Będąca światowym liderem grupa Smurfit Kappa zapewnia doskonałą okazję do pracy w międzynarodowym, stawiającym wysokie wymagania środowisku. Innymi słowy: naprzód!

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Zobacz nasze ofert

Poznaj naszych pracowników

Dowiedz się więcej o naszym międzynarodowym zespole

Dowiedz się więcej