Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Evgeniya

Koordynator HR, Europa

 

Dla mnie najcenniejszym doświadczeniem jest praca w środowisku wielokulturowym, w całej Europie i możliwość komunikowania się z utalentowanymi ludźmi.

 
 
 
 

Obecnie pracuję nad następującymi problemami:

Obecnie pracuję nad koordynacją działań HR na poziomie oddziałów między krajami w takich obszarach jak wynagrodzenia i świadczenia, rozwój zarządzania, stosunki pracy. Pomagam szefowi HR we wdrażaniu najlepszych praktyk w celu zapewnienia wsparcia każdej funkcji HR dla przedsiębiorstwa.  

Jakie jest najcenniejsze doświadczenie wyniesione ze Smurfit Kappa?

Dla mnie najcenniejszym doświadczeniem jest praca w środowisku wielokulturowym, w całej Europie i możliwość komunikowania się z utalentowanymi ludźmi. A także sposobność do inicjowania nowych projektów w różnych dziedzinach i udział w podnoszeniu HR na wyższy poziom.

 

Jak wygląda jeden tydzień pracy?

Pracuję nad różnymi projektami, więc nigdy nie wpadam w rutynę – spotkania, komunikacja z kolegami na poziomie grupy, oddziałów, kraju, podróże i zwykle fascynujące i przynoszące wyzwania sytuacje, które należy rozwiązywać szybko i skutecznie. 

Co mogłabyś doradzić osobie, która myśli o dołączeniu do Smurfit Kappa?

Naprzód! Przygotuj się na wspomagające otoczenie oddanych pracowników i możliwości w całej Europie i Ameryce Łacińskiej. A także na nagrodę za ciężką pracę i entuzjazm.  

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych pracowników

Dowiedz się więcej o naszym międzynarodowym zespole

Dowiedz się więcej