Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Dennis

Kierownik ds. Sprzedaży I Marketingu, Holandia
 
Upewnij się, że masz marzenia i realizuj je, ponieważ grupa Smurfit Kappa stwarza takie możliwości

 

 

Dlaczego dołączyłeś do Smurfit Kappa?

Dołączyłem do Smurfit Kappa, aby stać się częścią międzynarodowej firmy z produktami w wielu łańcuchach dostaw. Będąc byłym konsultantem biznesowym interesowałem się, jako doradca, różnymi łańcuchami biznesowymi. Chciałem poszerzyć te doświadczenia o perspektywę produkcyjną zamiast consultingowego punktu widzenia; odpowiedzią była tektura. Gdy wszedłem do branży, byłem zaskoczony stosowaniem wyrobów z papieru i tektury. Tektura falista jest używana prawie we wszystkich łańcuchach biznesowych/dostaw. Zróżnicowanie wyrobów z tektury jest ogromne a proces produkcji sprawia imponujące wrażenie.

Jeśli chodzi o rozwój szukałem również organizacji, która zapewniłaby mi możliwości rozwoju moich umiejętności przywódczych; wybór padł na grupę Smurfit Kappa.

 

Jakie jest najcenniejsze doświadczenie wyniesione ze Smurfit Kappa?

Z pewnością moim najcenniejszym doświadczeniem była rzeczywiste zaakceptowanie Holendra w naszej belgijskiej organizacji. W tym czasie przeniosłem się z jednej z naszych firm w północnej Holandii do Belgii. Mimo, że mówimy tym samym językiem (niderlandzki/flamandzki), istnieją różnice kulturowe. A radzenie sobie z różnicami kulturowymi to prawdziwe wyzwanie. Jest jeszcze jedna przyjemna strona pracy dla europejskiej (a nawet globalnej) grupy, takiej jak nasza. Masz okazję pracować w ramach różnych kultur. Są to wzbogacające doświadczenia życiowe i w mojej pracy doświadczam ich codziennie.

Co przyniesie przyszłość?

Przez pewien czas moim marzeniem było stanowisko dyrektora sprzedaży w jednej z naszych firm. Zanim objąłem obecne stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu dla krajów Beneluxu, przez 5 lat byłem dyrektorem sprzedaży w jednej z naszych firm, realizując swoje marzenie. Osiągnąłem więcej niż marzyłem. Przyszłość może przynieść mi sukces na obecnym stanowisku i nowe marzenie, które, o czym przekonałem się wcześniej, jest możliwe do zrealizowania w tej firmie.

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych pracowników

Dowiedz się więcej o naszym międzynarodowym zespole

Dowiedz się więcej