Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ciara

​Księgowa Grupy

Irlandia

„Smurfit Kappa to ambitna spółka nastawiona na rozwój, sukces swoich pracowników, która pomaga miejscowej społeczności.”

 

Co skłoniło mnie do pracy w Smurfit Kappa?
 

Rozpoczęłam pracę w Smurfit Kappa, gdy grupa właśnie zakończyła fuzję z rywalizującą spółką Kappa i miała rozpocząć pierwszą ofertę publiczna. Rozpoczęłam pracę w grupie, ponieważ uważałam, że praca tam będzie stanowić wyzwanie i da mi możliwości rozwoju.

Moja ścieżka kariery w spółce

Pracuję obecnie jako księgowa grupy w zespole finansowym w centrali w Dublinie. W 2011 roku byłam oddelegowana do centrali w Miami, gdzie pracowałam na stanowisku asystentki wiceprezesa ds. finansów w Ameryce Łacińskiej. Miałam tam wspaniałe możliwości nauki. Mogłam poznać działalność spółki w Ameryce Łacińskiej i mogłam zobaczyć fabryki w Kolumbii, Wenezueli, Argentynie i Meksyku.

Co przyniesie przyszłość?

W Smurfit Kappa panuje kultura kształcenia i rozwoju pracowników. Chcę zainwestować we własny rozwój poprzez szkolenia w firmie i kształcenie w miejscu pracy z nadzieją na awans zawodowy.

Co można poradzić komuś rozważającemu pracę w Smurfit Kappa?

Mogę polecić pracę i karierę w Smurfit Kappa każdemu, kto ceni sobie różnorodność i pracę w zorganizowanym zespole zorientowanym na środowisko. Jest to okazja do pracy w wiodącej firmie w branży, która dba o sukces swoich pracowników.