Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Anna

Menedżer Europejskiego Działu Obsługi Klienta, Holandia

 

Jeśli chcesz pracować dla międzynarodowej firmy z możliwościami osobistego rozwoju, możesz to zrobić w Smurfit Kappa.

Moja ścieżka kariery w firmie 

Zapoznałam się z jedną z fabryk papieru w Holandii już podczas projektu dla absolwentów. Kilka miesięcy później, po złożeniu aplikacji, rozpoczęłam pracę jako młodszy menedżer ds. obsługi technicznej dla rynku polskiego. W ciągu 3-letniej pracy w dziale obsługi technicznej zajmowałam się wieloma projektami ukierunkowanymi na klienta, poszukując rozwiązań możliwych do wdrożenia w dowolnych operacjach. Zapoznałam się z projektem normalizacyjnym, którego celem jest analiza potencjału i możliwych do uzyskania oszczędności. Od tego czasu analizowałam bieżącą sytuację i koordynowałam działania normalizacyjne.

Jakie jest najcenniejsze doświadczenie wyniesione ze Smurfit Kappa?

 

Myślę o kilku fantastycznych doświadczeniach w Smurfit Kappa. Praca w międzynarodowym zespole profesjonalistów stwarza doskonałe okazje do nauki i zdobywania cennego doświadczenia.

Najcenniejsze doświadczenia zdobyłam, gdy chciałam pomóc swoim klientom i po wielu próbach i poszukiwaniach rozwiązań udawało mi się to osiągnąć. Jest to wyjątkowe uczucie, gdy słyszy się słowo „Dziękuję”.

Dodatkowo zostałam zakwalifikowana do programu rozwoju kadry kierowniczej Smurfit Kappa. W ramach tego programu każdy zespół pracuje nad konkretnym projektem, bardzo często w dziedzinach różniących się od codziennej pracy. To podejście niesie duże wyzwania oraz pozwala zbadać i zrozumieć różne obszary działania w firmie.

Co mogłabyś doradzić osobie, która myśli o dołączeniu do Smurfit Kappa?

Jeśli chcesz pracować dla międzynarodowej firmy z możliwościami osobistego rozwoju, możesz to zrobić w Smurfit Kappa. Możesz liczyć na wyzwania i interesującą codzienną pracę. Jeśli wiesz, czego chcesz i pragniesz pracować w branży opakowań papierowych, nie ma nic lepszego niż praca dla lidera rynków w Europie i Ameryce Łacińskiej.

Oferty pracy

Jesteś zainteresowany rozwojem swojej kariery z nami?

Zobacz nasze oferty

Poznaj naszych pracowników

Dowiedz się więcej o naszym międzynarodowym zespole

Dowiedz się więcej