Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Co robimy

Opakowania

Projektujemy, wytwarzamy i dostarczamy opakowania papierowe do pakowania, promocji i zabezpieczania produktów naszych klientów. Rocznie, na całym świecie produkujemy ponad 10,5 miliarda m2 opakowań z tektury falistej i zajmujemy pozycję najważniejszego dostawcy na rynkach tektury litej, tektury na pudełka składane i tub.

Dowiedz się więcej

Recykling

Dostarczamy rozwiązania w zakresie recyklingu, aby zapewnić naszym klientom odpowiedzialne, wydajne i niezawodne powtórne wykorzystanie odpadów z tektury i papieru. Globalnie wykorzystujemy rocznie około 6,8 miliona ton papieru z odzysku.

Dowiedz się więcej

Papier

Wytwarzamy szeroki asortyment papieru, wykorzystywanego głównie do pakowania, drukowania i pisania. Nasza całkowita roczna zdolność produkcji papieru i tektury wynosi 7 miliona ton.

Dowiedz się więcej

Leśnictwo

Posiadamy 100 000 ha lasów na całym świecie. Nasze zarządzanie lasami opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju, promujących wzrost gospodarczy, odpowiedzialne korzystanie z zasobów naturalnych i równość społeczną.

Dowiedz się więcej