Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Recykling

Światowy potentat w recyklingu papieru i tektury zapewniający szeroką gamę usług w zakresie recyklingu i zbierania surowców wtórnych

 Przetwarzamy rocznie około 6,8 miliona ton papieru z odzysku w 15 krajach. Nasza zintegrowana struktura i zamknięty cykl przetwarzania gwarantują odpowiedzialny, wydajny i niezawodny recykling papieru i tektury klienta.

Nasz recykling

Kupujemy i odzyskujemy papier i tekturę, pochodzące zarówno z organizacji państwowych, jak i prywatnych i opracowujemy rozwiązania recyklingu ściśle spełniające wymagania klienta.

Dowiedz się więcej

Normy jakości

Wyraźnie określamy normy jakości i stosujemy listę standardowych klas odzyskiwanego papieru i tektury opracowaną przez Konfederację Europejskiego Przemysłu Papierniczego (CEPI).

Dowiedz się więcej

Recykling w obiegu zamkniętym

W ciągu 14 dni odpady z papieru i tektury można zebrać, oczyścić, przetworzyć oraz ponownie wykorzystać do produkcji papieru i tektury. Jest to przykład prawdziwego cyklu zamkniętego.

Dowiedz się więcej

Niezawodny i odpowiedzialny recykling

Będąc zintegrowanym producentem opakowań papierowych, zapewniamy naszym dostawcom i klientom niezawodny, ekologiczny i pewny rynek dla papieru i tektury z odzysku

Dowiedz się więcej