Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Niezawodny i odpowiedzialny recykling

Niezawodny

Nasza zintegrowana struktura i zamknięty obieg zapewniają zarówno dostawcom jak
i klientom niezawodny, ekologiczny i pewny rynek dla papieru i tektury z
odzysku.

Dysponując siecią strategicznie rozmieszczonych zakładów recyklingowych i korzystając z naszej floty transportowej możemy odebrać luźny lub paczkowany papier z dowolnej lokalizacji i dostarczyć go do jednej z naszych papierni w celu przetworzenia.

Po zebraniu cały papier i tektura podlegają oczyszczeniu i przetworzeniu a następnie wykorzystuje się je do produkcji papieru i tektury. Jest to przykład prawdziwego cyklu zamkniętego.

Odpowiedzialny

Zrównoważony rozwój jest integralną częścią naszej strategii biznesowej. Opiera się on na naszej odpowiedzialności względem pracowników, produktów i środowiska.

Fundamentalne znaczenie mają dla nas bezpieczeństwo i higiena pracy, jakość i ochrona środowiska naturalnego. Podjęliśmy zobowiązanie do:

  • minimalizacji zagrożeń bezpieczeństwa i higieny pracy
  • oferowanie wysokiej jakości produktów i usług
  • ograniczenia wpływu naszej działalności na środowisko naturalne

Kluczowe znaczenie dla osiągnięcia tych celów ma rekrutacja, rozwój, motywacja i utrzymanie pracowników.