Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Papier

Tektura opakowaniowa

Papier pokryciowy i fala opracowane i wytwarzane głównie na potrzeby produkcji tektury falistej.

Dowiedz się więcej

Papier siarczanowy na worki

Papier wytwarzany w 100% z włókien pierwotnych przeznaczony do produkcji worków i toreb. Zwykle stosowany do produktów przemysłowych wymagających szybkiego napełniania.

Dowiedz się więcej

Tektura pudełkowa

Tektura wytwarzana w 100% z włókien z odzysku przeznaczona do produkcji pudełek składanych.

Dowiedz się więcej

Tektura lita

Tektura produkowana w 100% z włókien pochodzących z recyklingu do produkcji opakowań o dużej gramaturze i opakowań z nadrukami graficznymi.

Dowiedz się więcej

Papier siarczanowy MG (gładzony maszynowo)

Gładzony maszynowo papier siarczanowy jest mocny, gładki i błyszczący. Dostępny w postaci gładkiej lub prążkowanej i przeznaczony jest do wielu różnych celów.

Dowiedz się więcej

Tektura na tuleje

Tektura wielowarstwowa produkowana w 100% z papieru z odzysku. Do wielu zastosowań, w których jakość nadruku nie jest najważniejsza.

Dowiedz sie więcej

Masa włóknista

Bielona masa celulozowa siarczynowa twarda z drewna pozyskiwanego z drzew liściastych. Pochodzi w 100% z włókien posiadających certyfikat FSC® i jest idealnym surowcem do przetwarzania na bibułę.

Dowiedz się więcej

Papier siarczanowy

Papier o wysokiej wytrzymałości wytwarzany w 100% z włókien pierwotnych przeznaczony do zawijania i toreb reklamowych.

Dowiedz się więcej

Papier drukowy i papier do pisania

Niepowlekany papier bezdrzewny na potrzeby drukowania i pisania wytwarzany w technologii alkalicznej z bielonej masy celulozowej bez użycia chloru i jego związków.

Dowiedz się więcej