Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Tektura falista

 Światowa sieć zakładów oferuje pełny asortyment papieru na potrzeby przemysłu opakowań

Nasza sieć zakładów w Ameryce Pn. i Pd. pozwala nam nieprzerwanie zaspokajać zmieniające się potrzeby klientów, oferując najszerszy asortyment papieru najwyższej jakości i bezkonkurencyjne usługi.

Klasy papieru

Nasza oferta papieru obejmuje brązowy i biały papier z włókien pierwotnych lub z makulatury na warstwy pokryciowe oraz pochodzącą z recyklingu i półchemiczną warstwę falowaną.

Dowiedz się więcej

Jakość i rozwój produktu

Trzy laboratoria i zespół czołowych specjalistów w branży sprawiają, że jakość i rozwój produktu są u nas na porządku dziennym.

Dowiedz się więcej

Zakłady i procesy

Systematycznie monitorujemy, kontrolujemy i doskonalimy nasze surowce, procesy, obiekty i kalkulacje kosztów, aby zaspokoić potrzeby klientów.

Dowiedz się więcej

Sprzedaż i łańcuch dostaw

Dążymy do tego, aby żyć w „świecie naszych klientów”, lepiej zrozumieć ich potrzeby w zakresie papieru i opakowań, utrzymać najwyższy poziom usług i oferować najwyższą jakość.

Dowiedz się więcej