Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Papiernie i procesy

Nowoczesne, wysokowydajne i odpowiedzialne papiernie

Systematycznie monitorujemy, kontrolujemy i doskonalimy nasze surowce, procesy, obiekty i kalkulacje kosztów. Takie ciągłe podejście pozwala nam utrzymywać się na czele rynku i spełniać wymagania klientów.

Nasze zobowiązania względem środowiska naturalnego i społeczności, w których działamy oraz dobro naszych pracowników mają dla nas kluczowe znaczenie. Osiągamy to przez ekologiczne korzystanie z zasobów, odpowiedzialne działaniu i stałe skupienie uwagi na bezpieczeństwie i higienie pracy. Czytaj więcej o tym, jakie znaczenie ma dla nas zrównoważony rozwój.

Europa

W trzech papierniach, dogodnie zlokalizowanych w Europie, produkujemy rocznie około 1,6 miliona brązowego i białego papieru siarczanowego na warstwę pokryciową. W 15 zakładach recyklingu każdego roku wytwarzamy około 2,7 milionów ton brązowego i białego papieru makulaturowego na warstwy pokryciowe i falowane. To sprawia, że jesteśmy czołowym producentem tektury opakowaniowej w Europie.

Ameryka Pn. i Pd.

W naszych dwóch zakładach w Ameryce Pn. i Pd. oraz 10 fabrykach recyklintowych wytwarzamy około 1,1 milionów ton papieru.

Przegląd naszych papierni dostępny jest za pośrednictwem wyszukiwarki naszych lokalizacji

Fakty i liczby

​Europa

  • 4 zakłady produkcji papieru siarczanowego
  • 15 zakładów recyklingu papieru
  • 1.6 miliona ton papieru siarczanowego na warstwę pokryciową
  • 2.7 miliony ton papieru na warstwę falowaną

Ameryka Łacińska

  • 2 zakłady produkcji papieru siarczanowego
  • 10 zakładów recyklingu papieru
  • 1.1 miliona ton papieru siarczanowego na warstwę pokryciową
  • 0.3 miliona ton pozostałe papiery i tektura

Powiązane linki

Produkty

Jakość i rozwój produktu

Sprzedaż i łańcuch dostaw