Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Opakowania ekologiczne

Zielona strona opakowania – ekologia w standardzie

Przyczyniamy się również do ochrony środowiska na świecie, projektując i oferując naszym klientom opłacalne rozwiązania opakowaniowe, zapobiegając niszczeniu zapakowanych produktów, optymalizując wykorzystanie materiału i zmniejszając liczbę operacji transportowych dzięki odpowiednio zaprojektowanym opakowaniom. Nasze produkty przyczyniają się również do ochrony środowiska na świecie dzięki odnawialnym surowcom oraz cechom umożliwiającym ich ponowne wykorzystanie.

Naturalne w 100%

Wszystkie opakowania papierowe produkowane są z naturalnego, odnawialnego surowca – drewna. Wykorzystywane przez nas włókna pozyskiwane są głównie z lasów oraz odpadów tartacznych z przemysłu budowlanego i drzewnego. (Więcej informacji...)

W 100% nadają się do powtórnego wykorzystania

Wszystkie opakowania papierowe w 100% nadają się do powtórnego wykorzystania i ulegają biodegradacji. Żadne pudełko nie musi trafić na wysypisko śmieci. Wszystkie opakowania z tektury litej i pudełkowej w ciągu 14 dni można zebrać, oczyścić, przetworzyć i ponownie wykorzystać do produkcji kolejnego pudełka. Jest to przykład prawdziwego cyklu zamkniętego. (Więcej informacji...)

Certyfikat kontroli pochodzenia produktu

Rozpoczęliśmy realizację dalekosiężnego programu certyfikacji kontroli pochodzenia produktu  dla wszystkich naszych działań związanych z papierem i tekturą. Bez względu na to, gdzie zostało zakupione nasze opakowanie, celem firmy jest stosowanie wyłącznie surowców pochodzących z prawidłowo zarządzanych lasów, kontrolowanych źródeł, materiałów z odzysku lub mieszaniny tych składników. (Więcej informacji...)

Projektowanie opakowań ekologicznych

Projekt opakowania również odgrywa ważną rolę w zmniejszaniu do minimum negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Dążymy do zmniejszenia liczby używanych opakowań przy jednoczesnej optymalizacji funkcjonalności w całym łańcuchu dostaw przez dokładne obliczenie najlepszego formowania palet, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Pozwala to nam i naszym klientom obniżyć zużycie surowców, wysyłać mniej samochodów na drogi i wyeliminować uszkodzenia produktu. (Więcej informacji...)