Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Opakowania

Rozwiązania opakowaniowe do pakowania, promocji i zabezpieczenia produktów klienta

Produkty opakowaniowe

Dostarczamy szeroką gamę produktów, takich jak opakowania detaliczne, opakowania do żywności, opakowania typu Bag-In-Box, opakowania towarów konsumpcyjnych, opakowania przemysłowe, opakowania pocztowe, opakowania zabezpieczające oraz systemy ekspozycyjne dla punktów sprzedaży. Nasze produkty adresowane są do wszystkich sektorów rynku w tym producentów żywności i napojów, towarów konsumpcyjnych i produktów przemysłowych.

Dowiedz się więcej

Opakowania ekologiczne

Przyczyniamy się również do ochrony środowiska na świecie, projektując i oferując naszym klientom opłacalne rozwiązania opakowaniowe. Osiągamy to, zapobiegając niszczeniu zapakowanych produktów, optymalizując wykorzystanie materiału i zmniejszając liczbę operacji transportowych dzięki odpowiednio zaprojektowanym opakowaniom.

Dowiedz się więcej

Innowacje w opakowaniach

Zatrudniamy 700 projektantów, setki osób w pionie technicznym, inżynierów i menedżerów projektów w 35 krajach ze znajomością tematu, doświadczeniem i pasją, które pozwalają na tworzenie naprawdę inspirujących opakowań.

Dowiedz się więcej

Produkcja opakowań

Naszym głównym rynkiem są opakowania z tektury falistej. Produkujemy około 10,5 miliarda m2 opakowań. Zajmujemy również czołowe miejsca na rynkach opakowań z tektury litej, pudełkowej, tub i worków.

Dowiedz się więcej