Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Innowacyjne opakowania

Przodujące na rynku badania oraz zasoby rozwojowe i innowacyjne

Mamy wiedzę, znajomość tematu, zasoby i obiekty pozwalające na tworzenie i testowanie pełnego zakresu projektów opakowaniowych

Nasze podejście

Innowacja jest siłą napędową naszej działalności zależną od nowych pomysłów powstających dzięki zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników. Zatrudniamy 700 projektantów, setki osób w pionie technicznym, inżynierów i menedżerów projektów w 34 krajach ze znajomością tematu, doświadczeniem i pasją, które pozwalają na tworzenie naprawdę inspirujących opakowań. Więcej informacji…

Pełen zakres innowacyjnych narzędzi do optymalizowania własności opakowań

Innowacyjność powinna opierać się na faktach a nie na intuicji, więc wykorzystujemy szereg narzędzi wspomagających. 

  • Paper to Box: określa najodpowiedniejszy skład papieru spełniający potrzeby klienta w
    zakresie opakowań
  • Pack Expert: określa dokładny poziom wytrzymałości wymagany przez opakowanie
  • InnoBook: światowa baza danych zawierająca projekty opakowań, które można zaadaptować do wymagań klienta.

Najnowocześniejsze wyposażenie pomagające zwiększyć sprzedaż

W naszym Centrum Badawczo-Rozwojowym w Holandii, możemy odtworzyć warunki występujące w punktach sprzedaży detalicznej i łańcuchu dostaw, aby zagwarantować właściwą funkcjonalność opakowania na wszystkich poziomach.

  • Właściwości papieru: cechy mechaniczne i fizyczne, które wpływają na zachowanie się papieru w tekturze i w produkcji
  • Właściwości tektury: typowa charakterystyka tektury, obejmująca 3-punktowe zginanie (TPB), wytrzymałość na zgniatanie siłą równoległą do fali (ECT) oraz wytrzymałość na zgniatanie zewnętrznej warstwy płaskiej (FCT)

  • Właściwości pojedyńczego opakowania: szereg standardowych testów przemysłowych, np. ściskanie i test upadku pudełka oraz nasze własne unikatowe testy, takie jak wytrzymałość na chwytanie, skręcanie i pochylanie pudełka na sortownicy.
  • Własności przy spiętrzaniu: szacowanie własności dla pełnowymiarowej palety przez symulację warunków składowania, przeładunku w magazynie i transportu
  • Własności w środowisku sprzedaży detalicznej: symulacja warunków w środowisku sprzedaży detalicznej, przed wprowadzeniem na rynek zaprojektowane opakowania można umieścić na półce w celu przeprowadzenia analizy wyglądu na półce obok produktów konkurencyjnych.