Podobnie jak wiele stron internetowych, również nasza używa i magazynuje pliki cookies na Twoim komputerze. Pliki są wykorzystywane w celu ulepszenia naszej strony internetowej i zapewnienia spersonalizowanych usług dla Ciebie, zarówno na tej stronie jak i za pośrednictwem innych mediów. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityką plików cookies.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

O nas

Kim jesteśmy

Smurfit Kappa Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Smurfit Kappa Group – europejskiego lidera w dziedzinie produkcji papieru, tektury i opakowań.

Kim jesteśmy

Ludzie i Społeczności lokalne

Zobacz, jak Smurfit Kappa wnosi pozytywny wkład w rozwój gospodarczy i społeczny w społecznościach, w których mamy przywilej prowadzić działalność.

 

Co robimy

Produkujemy tekturę falistą oraz wysokiej jakości opakowania z nadrukiem fleksograficznym dla klientów krajowych i zagranicznych.

Co robimy

Najnowsze wiadomości

Dowiedz się więcej

Gdzie jesteśmy

Nasza działalność w Polsce skoncentrowana jest w pięciu fabrykach: w Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie, Koninie i Drezdenku.

Gdzie jesteśmy

Open The Future

Nowa, globalna kampania marki nosząca nazwę Open the future jest wizytówką zaangażowania firmy Smurfit Kappa w rozwój klientów dzięki proaktywnemu podejściu opartemu na słuchaniu oraz nieustannemu poszukiwaniu niezwykłych korzyści, które wpływają na wybór marki przez konsumenta.

 

Dowiedz się więcej