Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ilgtermiņa saistības

Mēs cenšamies pastāvīgi uzlabot mūsu sniegumus un šo mērķu sasniegšanai mēs esam sagatavojuši četrus ilgtermiņa saistību principus:

Šķiedras un papīrs

Līdz 2015. gadam:

Visās mūsu ražotnēs iesaistīto vai iepērkamo šķiedru izcelsme tiks pārbaudīta.

  • Vairāk nekā 90% no saražotā papīra un kartona tiks apstiprināta „Ierobežojumu ķēde”.
  • Vairāk nekā 90% no mūsu konvertēšanas operācijām darbosies saskaņā ar „Ierobežojumu ķēdes” sertifikāciju.

CO2

Salīdzinot ar 2005. gadu, samazināt par 20% relatīvā CO2 emisijas no fosilā kurināmā mūsu globālajā papīra un kartona ražošanas sistēmā līdz 2020. gadam.

Ūdens

Salīdzinot ar 2005. gadu, samazināt organisko vielu izvadi mūsu apstrādes procesos, ūdeni (COD) par trešdaļu līdz 2020. gadam. Samazinājums ir relatīvs, salīdzinot ar bioloģiskās izpildes mērījumiem  COD, kas izteikta uz tonnu saražotā papīra.

Uzņēmējdarbības principi

Mēs nepārtraukti uzsveram mūsu principus uzņēmējdarbības veikšanai, atgādinot par tiem visiem darbiniekiem, un cenšamies integrēt šos principus mūsu ikdienas biznesa darījumos.

 

Jaunākais par ilgtspējību

Parādīt citas publikācijas