Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ilgtspējīgu attiecību vīzija

Darbs ilgtspējīgu attiecību veidā  ir mūsu biznesa stratēģijas neatņemama sastāvdaļa. Mēs uzskatām, ka tas pilnībā sader ar  peļņu nesoša uzņēmuma izaugsmi.

Ilgtspējīgai darbībai ir nepieciešama skaidra apņemšanās nākotnē, kas tiek veidota pamatojoties uz trim svarīgiem principiem:

  • Vides aizsardzība

  • Izdevīga sociālā attīstība

  • Ekonomisko vērtību radīšana

Mēs cenšamies cienīt sociālo vidi un apkārtējo dabu, kā arī aizsargāt to. Mēs turpinām izmantot atbildīgi plašos dabas resursu, vienlaikus optimizējot pārstrādes iespējas.

Mēs uzskatām, ka mūsu cilvēki ir mūsu lielākā vērtība. Mūsu mērķis ir tikt uzskatītiem par atbildīgiem, korporatīviem pilsoņiem, kas darbojas vietējā sabiedrībā, kurā dzīvo mūsu cilvēki un viņu ģimenes.

 

Ilgtermiņu saistības

Mēs cenšamies pastāvīgi uzlabot mūsu sniegumus un šo mērķu sasniegšanai mēs esam sagatavojuši četrus ilgtermiņa saistību principus.

Lasīt vairāk

Jaunākais par ilgtspējību

Parādīt citas publikācijas