Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Piegādes ķēdes stratēģija

Mēs cieši sadarbojamies ar mūsu klientiem, lai piedāvātu un nodrošinātu tos ar visnoturīgāko iepakojuma risinājumu.

Darbs  kopā ar klientiem inovatīvajā jomā ir vērsts uz ilgtspējīgām attiecībām, perspektīvām un ietver sevī divus galvenos aspektus:

Pārzināt un kontrolēt iepakojuma izcelsmi

Mēs piedāvājam klientiem visaugstākās kvalitātes iepakojuma risinājumus.

  • 100% dabīgs: Visi papīra iepakojumi tiek izgatavoti no dabīgām un otrreizējai pārstrādei derīgām izejvielām.
  • 100% pārstrādājams: Visi papīra iepakojumi ir 100% pārstrādājami un bioloģiski nav nepieciešama to nodošana atkritumu glabātuvēs.
  • Ierobežojumu ķēde: Mūsu mērķis ir izmantot tikai izejvielas, kuras ir audzētas labi apsaimniekotos mežos ar labu kontroles sistēmu, tie ir reģenerējami materiāli vai to maisījumi.

Ilgtspējīgs dizains

Mēs veidojam tāda veida iepakojumus, kura ražošanas procesā ir iespējams samazināt patērējamo materiālu, kas ļauj sekmīgāk veikt pārvadājumus, piegādājot vairāk iepakojuma materiāla, vienlaikus aizņemot mazāku platību. Tas ļauj mums un mūsu klientiem samazināt izejvielu patēriņu, efektīvāk izmantot transportlīdzekļus un novērst produktu bojājumus.

Lai veicinātu mūsu sasniegumus un optimizētu mūsu iepakojuma kvalitāti, mēs esam izstrādājuši virkni jauninājumu ,tie ir nosaukti par "Inno Rīkiem".

 

 

Attīstības centrs

Mūsu attīstības centrā Nīderlandē ir pieejamas speciālas iekārtas, kas ļauj mums pārbaudīt un izvērtēt katru mūsu produkcijas dzīves ciklu.

Vairāk par attīstības centru

Atzinība

Mūsu ilgtspējīgu attiecību mērķu īstenošanai mēs turpinām sasniegt lieliskus panākumus un atpazīstamību, sadarbojoties ar mūsu sadarbības partneriem.

Uzzināt vairāk par atzinību