Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Attīstības centrs

Mūsu attīstības centrā Nīderlandē ir pieejamas speciālas iekārtas, kas ļauj mums pārbaudīt un izvērtēt katru mūsu produkcijas dzīves ciklu.

Mūsu mērķis ir sniegt mūsu klientiem kvalitatīvus iepakojuma risinājumus, tomēr neaizmirstot arī citus mūsu izvirzītos mērķus:

  • Tiešās ietekmes samazināšana uz vidi. Mēs to sasniedzam, optimizējot iepakojumu, izmantojot dizainu un inovācijas.
  • Netiešās ietekmes samazināšana uz vidi. Mēs to sasniedzam, optimizējot iepakojumu visā piegādes ķēdē.

 Smurfit Kappa unikalitāte ir tā, ka  mēs esam izstrādājuši programmas, kas  saucās "Inno Rīki". Lai palīdzētu mums izveidot pastāvīgus iepakojuma risinājumus, mēs veicam divas InnoRīku programmas:

Iepakojuma Eksperts: Aprēķina vispārējās slodzes un slodzes, kas rodas iepakojuma piegādes procesā, kā arī aprēķina optimālo transportlīdzekļa veidu kravas pārvadājumu veikšanai. Šos unikālos datus pēc tam izmanto, lai izvērtētu loģistikas efektivitāti, veidojot ietaupījumus, kā arī, lai samazinātu ietekmi uz vidi piegādes procesā.

No papīra līdz kastei: Atlasa vispiemērotāko veidu, papīra maisījumu un kombinācijas, kas nepieciešamas visefektīvākajai pārvadājumu veikšanai. Rezultāti ne tikai garantē rentablu un mērķim atbilstošu iepakojumu uz katru dizainparaugu, bet arī sniedz informāciju par:

  • Oglekļa emisijas aprēķināšanu,
  • Pārstrādāto un neapstrādāto šķiedru saturu,
  • Pirms un pēc izlietošanas atlikumiem.

Šīs programmas pamatā ir zinātniskie pētījumi par iepakojumu piegādes laikā. Šie dati ir iegūti, analizējot vairāk nekā 15 miljonu iepakojumu vienību katru gadu.

Lasiet vairāk par mūsu attīstības centru un Inno Rīkiem.

 

Piegādes stratēģija

Mēs cieši sadarbojamies ar mūsu klientiem, lai piedāvātu un nodrošinātu tos ar visnoturīgāko iepakojuma risinājumu. Darbs  kopā ar klientiem inovatīvajā jomā ir vērsts uz ilgtspējīgām attiecībām.

Lasīt vairāk par piegādes stratēģiju

Inovācijas

Kā uz tirgu orientētas uzņēmums, mēs zinām, inovācija ir stratēģiski svarīga, nodrošinot un saglabājot mūsu klientu biznesu.

Uzzināt vairāk par inovācijām