Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Veselība un drošība

Mēs apzināmies mūsu atbildību attiecībā uz mūsu darbiniekiem un visiem citiem mūsu līdzcilvēkiem. Mēs nepārtraukti veicinām drošu un veselībai nekaitīgu darba vidi.

Visos saimnieciskās darbības pārskatos, visos līmeņos,  kā prioritāte tiek izvirzīta darba drošība. Ikgadējos vadības darba efektivitātes pārskatos tiek iekļauti drošības sniegumu pārskati attiecībā pret iepriekš izvirzītajiem mērķiem.

Kaut arī nākotnes mērķi uzlabojumu veikšanā atšķiras starp apgabaliem un reģioniem, mūsu apņemšanās ir turpināt uzlabot mūsu sasniegumus attiecībā pret iepriekšējo gadu, veicot pastāvīgas, ikgadējas, atkārtotas pārbaudes.

Veselība un drošība ir mūsu biznesa neatņemama sastāvdaļa, un mēs veicinām visaugstāko standartu ieviešanu visās mūsu darbības sfērās.

Mēs esam izveidojuši rakstisku dokumentāciju rīcībai ārkārtas situācijās, kas ietver sevī dažādas situācijas un ir pieejama katram darbiniekam visdažādākajos veidos. Visi jaunie darbinieki pēc apmācībām saņem instruktāžas.

Mēs piedāvājam ārsta vai medicīnas māsas apmeklējumus, kas palīdz mums izprast jautājumus attiecībā uz mūsu darbinieku dzīvesveidu, piemēram, uzturu, smēķēšanu  un citiem ar veselību saistītiem jautājumiem. Viņu profesionālās konsultācijas attiecas arī uz ģimenēm un vietējo sabiedrību, dod iespēju izprast iespējamos veselības jautājumus, gan tos, kas attiecas uz arodslimībām, gan arī tām, kurām ir cita veida izcelsme, piemēram, HIV/AIDS, diabēts un stress.

Turklāt, katrā vietā ir nepieciešams atbilstoši izglītots, kvalificēts un pilnībā ar medicīniskiem resursiem nodrošināts medicīniskais personāls, kas ir spējīgs sniegt pirmo palīdzību.

Lai uzraudzītu mūsu veselības un drošības programmu, mūsu iekšējās drošības un veselības aizsardzības koordinatori veic dažādās revīzijas, kas skar veselības un drošības jautājumus.

Drošības komiteja

Katrā vietā periodiski notiek drošības komitejas sanāksmes, kurās tiek iekļauti pārstāvji no dažādiem vadības līmeņiem.

Gada drošības balvas

Mēs piedāvājam gada balvu par drošības sasniegumiem- "drošākā iekārta" un "visvairāk uzlabotā  ražotne"  katrā divīzijā un reģionā.

 

Jaunākās gadījuma izpētes

Vairāk par sociālo izpēti