Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Darbinieku apmācība un attīstība

Mūsu apmācību un attīstības sistēma ir vērsta uz mūsu cilvēku nākotnes skatījuma iedvesmošanu un informēšanu gan viņu profesionālajā un personiskajā dzīvē.

Mēs veicinām un atbalstām attīstību un mācību procesu, kura mērķis ir radīt:

  • Uzlabotas darbspējas
  • Augstākas saistības
  • Uzlabotu komandas motivāciju
  • Mācību organizāciju

Daudzveidīgas izglītības un attīstības sistēma ietver, piemēram:

Advancēta vadības attīstības programma (AMD)

Palīdz attīstīt mūsu vadītājus, nodrošinot tos ar zināšanām, kas vajadzīgas uzņēmuma sekmīgai attīstībai.

Angļu valodas uzlabošanas programma

Valodu apmācības veids, kas piemērots vietējam līmenim, lai uzlabotu savu darbinieku angļu valodas līmeni, kas ir atzīta par biznesa valodu uzņēmumā.

Uzņēmējdarbības ekonomikas apmācība

Veido ietekmi uz individuālo lēmumu pieņemšanu un citām darbībām, kas, savukārt, ietekmē finanšu rezultātus mūsu organizācijā. Šī prakse tiek veiksmīgi īstenota visā pasaulē un tajā ir piedalījušies vairāk nekā 2000 mūsu darbinieku.

Latīņamerikā vairāk nekā desmit gadus darbinieki ir īstenojuši nepārtrauktu iemaņu uzlabošanas programmu (MCI), lai piedāvātu vislabāko servisu mūsu klientiem, sniedzot tiem to, kas ir tiem nepieciešams, tad, kad tas ir vajadzīgs un nepieciešamajā daudzumā. Līdzīgas programmas un prakses tiek īstenotas arī visā Eiropā.

Ilgtspējīgu attiecību prakse

Katrai, atsevišķai vienībai mūsu biznesā ir liela nozīme, mēs cenšamies nodrošināt mūsu darbiniekus ar prasmēm un zināšanām, strādājot pie mūsu ilgtspējīgu attiecību attīstības mērķu sasniegšanas.

 

Jaunākās mērķizpētes

Lasīt citas mērķizpētes

Karjera

Uzzini vairāk par mūsu globālo komandu. Izpēti mūsu iespējas un kļūsti par daļu no mūsu organizācijas.

Vairāk par karjeras iespējām