Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Uzņēmējdarbības ētiskie principi

Mūsu Uzņēmējdarbības ētiskie principi skaidri norāda uz mūsu nostāju attiecībā uz tiesisko aktu atbilstību ētikas standartiem un mūsu saistībām ar cilvēkiem.

Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt mūsu biznesa darbību saskaņā ar augstākajiem ētikas standartiem.

Mēs augsti vērtējam savus uzņēmējdarbības ētiskos principus un bāzējam tos uz šādām starptautiskām konvencijām un kodeksiem:

  • Starptautiskās Darba organizācijas (ILO) Deklarācija par pamatprincipiem un darba tiesībām  (pamatkonvencijām)
  • ANO Deklarācija par Cilvēka pamattiesībām
  • ESAO Pamatnostādnes par daudznacionāliem uzņēmumiem
  • ANO Globālais līgums

Katrs no mūsu uzņēmumiem un to darbinieki ir pakļauts šiem kodeksiem. Mēs skaidri definējam, ka personiskais un profesionālais godīgums ir katra darbinieka pienākums. Papildus mūsu uzņēmējdarbības ētiskajiem principiem, darbinieki var ziņot par (potenciālajām) nepilnībām pēc Labas Gribas Ziņojuma principa, sadaļas „ziņotāja kodekss” norādījumiem.

Lai uzlabotu mūsu sasniegumus, mēs esam arī izveidojuši īpašus mūsu politikas izklāstījumus galvenajās mūs interesējošajās jomās. Šie izklāsti ietver sevī  vides, ilgtspējīgu attiecību, mežsaimniecības, resursu, sociālās pilsonības, veselības un drošības jautājumus.

 

 

Jaunākais par ilgtspējību

Vairāk publikācijas

Politika

Mēs esam izstrādājuši vairākus rīcības plānus un stratēģijas, kas saistīti ar mūsu operatīvās darbības un vadības praksi, kuri ietver sevī vairākas jomas.

Lasīt par mūsu politiku