Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Sabiedrība

Mūsu kolektīvs sevī ietver daudzveidīgu darbaspēku, un mēs esam apņēmušies godīgi un vienlīdzīgi attiekties pret visiem mūsu darbiniekiem un trešajām pusēm, to starp arī biznesa partneriem un vietējo sabiedrību.

Mums ir svarīga atklāta komunikācija ar mūsu darbiniekiem un to pārstāvjiem.

Tas sevī ietver:

  • Veselību un drošību
  • Darba apstākļus
  • Nodarbinātības noteikumus un nosacījumus
  • Uzņēmējdarbības rādītājus un perspektīvas

Mēs regulāri informējam mūsu darbiniekus par kopējo organizācijas veikumu un citiem būtiskiem sociāliem jautājumiem. Mūsu darbinieku attīstība ir mūsu galvenais mērķis. Mēs atbalstām mūsu darbinieku pilnīgu sava potenciāla izmantošanu un pastāvīgu mācīšanos. Mēs atbalstām vairākas mācību un attīstības programmas un veicinām individuālo attīstību un mācību pasākumus.

Iekšējā Godalgu pasniegšana notiek katru gadu, lai pateiktos, atlīdzinātu un veicinātu uzņēmējdarbības, jauninājumu un izcilu darbu veikumu. Apbalvojumi ietver dažādas darbības sfēras, kā kopējais ieguldījums, inovācijas, drošība un ilgtermiņa projekti. Balvas ir sasniedzamas visiem darbiniekiem un tās palīdz radīt iedvesmojošu klimatu.

 

 

Uzņēmējdarbības principi

Mums ir svarīga tiesību aktu un ētikas ievērošana un mūsu saskarsme ar mūsu darbiniekiem.

Lasīt vairāk

Sabiedrības iesaistīšana

Mēs aktīvi atbalstītām un veicinātām sabiedrības līdzdalību un aktivitātes noritošajos procesos.

Vairāk par sabiedriskajām aktivitātēm

Veselība un drošība

Mēs rūpējamies par veselību, drošību un ikvienu, kas ir pakļauti mūsu darbības ietekmei, kā arī rūpējamies par mūsu ietekmi uz apkārtējo vidi.

Mūsu veselības un drošības iniciatīvas

Darbinieku apmācība un attīstība

Vērsta uz mūsu cilvēku informēšanu un iedvesmošanu ar skatu uz nākotni, gan viņu profesionālajā, gan personiskajā dzīvē.

Atklājiet, kā mēs iedvesmojam