Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Komunikācija

Mēs pielietojam ilgtspējīgu attiecību attīstības ziņošanas vadlīnijas, ko izdevusi Globālā Ziņojumu programma (Global Reporting Initiative (GRI)). Tā ir neatkarīga organizācija, kuras misija ir sniegt uzticamu informāciju par ilgtspējīgu attiecību darbību.

Ilgtspējīgu attiecību attīstības ziņojums (2010), kam piemērotas GRI3 vadlīnijas A + līmenī par vairākiem galvenajiem vides rādītājiem.

Mēs piedalāmies arī „Oglekļa iedarbības projekta”(„Carbon Disclosure Project” (CDP)) ietvaros. „Oglekļa iedarbības projektā” („Carbon Disclosure Project”) ir pieejama un pieder lielākā datu informācijas bāze, kas satur informāciju par korporatīvā klimata pārmaiņām pasaulē.

Tūkstošiem organizāciju no visas pasaules lielās ekonomikas mēra un atklāj siltumnīcas efekta gāzu emisijas, ūdens izmantošanas un klimata pārmaiņu stratēģiju, izmantojot CDP. Šī informācija var tikt izmantota finanšu un politikas lēmumu pieņemšanā.

Līdzdalību šajā projektā ir nepieciešams nodrošināt ar ievērojamu informācijas daudzumu  par mūsu darbību.