Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Mūsu pieeja

Mēs pilnībā apzināmies, ka ilgtspējīgai mūsu biznesa attīstībai ir nepieciešama atbildīga pieeja sociālajiem un biznesa jautājumiem, kā arī vides jautājumiem.

Šie svarīgie jautājumi un temati tiek uzraudzīti, pamatojoties uz dažādu ieinteresēto personu grupu ieguldījumiem. Lai gūtu pilnīgu pārskatu par to, kā mums veicas šajās jomās, mēs regulāri apkopojam datus no visām mūsu ražotnēm.

 

Pārvaldība

No augstākajiem vadības līmeņiem, ilgtspējīgi darbības principi tiek integrēti mūsu organizācijā.

Lasīt vairāk par pārvaldību

Komunikācija

Mēs piemērojam ilgtspējīgas darbības ziņošanas vadlīnijas, ko izdevusi Globālā Ziņojumu programma Global Reporting Initiative (GRI).

Vairāk par ziņošanas vadlīnijām

Dalība un sadarbība

Mēs aktīvi sadarbojamies ar vairākām organizācijām un iniciatīvas grupām, kas darbojas ilgtspējīgas darbības jomā.

Uzzināt vairāk par to, kur iesaistāmies