Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ūdens apsaimniekošana

Tā kā mūsu bizness ir atkarīgs no šī dabas resursa, gan ūdens pieejamība, gan ietekme uz ūdens izmantošanu mums ir ļoti svarīga.

Papīra rūpniecībā, galvenokārt, ūdens tiek izmantots uz aizņemšanās nevis patēriņa principa. Ražošanas procesā tiek izmantots ievērojams ūdens apjoms, bet pēc attīrīšanas modernās ūdens attīrīšanas iekārtās, vairāk nekā 90% no ūdens apjoma atgriežas atpakaļ ūdens sistēmās, no kurām  tas tika iegūts.

Ilgtspējīgu attiecību saistības

  • Samazināt organisko vielu saturu (COD) par 10% līdz 2020. gadam, salīdzinot ar 2010. gadu.

(Samazinājums, salīdzinot ar bioloģiskajiem resursiem, tiek mērīts ar COD, kas izteikts uz tonnu saražotā papīra).

Līdz šim sasniegts

  • Laikā posmā starp 2005. un 2013. gadu mēs esam  ieguldījuši 31 miljonus eiro esošo iekārtu uzlabošanā vai jaunu notekūdeņu attīrīšanas iekārtu būvē.
  • Šīs investīciju programmas rezultātā organisko vielu emisijas saturs ūdenī (COD) mūsu Eiropas rūpnīcās 2013. gadā, salīdzinot ar 2005. gada rādījumiem, samazinājies par 25%.

Mēs atbalstām iniciatīvu veidot "ūdens pēdas" un ūdens taupības standartus. 2011. gada sākumā mēs pievienojāmies Water Footprint Network, kas ir celmlauzis šādu standartu attīstībā. Mēs veicam arī savu ieguldījumu un aktīvi iesaistāmies mūsu nozares ilgtspējīgu attiecību metodoloģijas attīstībā.

 

 

Ilgtermiņa saistības

Mēs cenšamies pastāvīgi uzlabot mūsu sniegumus un šo mērķu sasniegšanai mēs esam sagatavojuši ilgtermiņa saistību principus.

Vairāk par ilgtermiņa saistībām

Jaunākais gadījuma izpētē

Vairāk par vides izpēti