Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Celulozes šķiedras

Mēs ļoti aktīvi sadarbojamies ar piegādātājiem, lai nodrošinātu nepieciešamā koka piegādi ilgtspējīgas attīstības veidā. Arī šajā sfērā mēs īstenojam stingru uzraudzības politiku, lai pārliecinātos par koksnes šķiedru izcelsmi un aizsargātu dabas resursus .

 

Visu koksnes ieguves veidu pamatā mums ir videi atbilstoša meža apsaimniekošanas sistēma. Kopš 2007. gada mēs esam uzsākuši  programmas Ierobežojumu ķēdes (Chain of Custody) sertifikācijas uzraudzību, par pamata  prioritāti izvirzot to, kā mūsu darbība ietekmē mežus.

Mūsu ilgtspējīgās attīstības mežsaimniecības pārskats un ilgtspējīgās attīstības resursu politika apraksta mūsu attieksmi pret visiem koksnes produktiem un to piegādēm, neatkarīgi no tā, vai šīs piegādes ir veiktas no mūsu pašu mežiem, vai tiek iepirktas no trešajām pusēm.

Mēs atzīstam un izmantojam divas galvenās Starptautiskās meža sertifikācijas shēmas: Forest Stewardship Council (FSC) un Meža sertifikācijas apstiprināšanas programmu (Programme for the Endorsement of Forest Certification (PEFC)), kā arī shēmas, kuras ir izveidojusi pasaules atzinību guvusī PEFC padome.

Smurfit Kappa un mežsaimniecība

Mums pieder un apsaimniekošanā atrodas vairāk nekā 105 000 hektāru, mežu Kolumbijā un Venecuēlā. Šie stādījumi nodrošina ražotņu darbību abās šajās valstīs un praktiski visu celulozes šķiedru pieprasījumu.

 

Kolumbija

Mūsu lielākais koksnes avots, ar 69 500 ha mežaudžu, tai skaitā 5900 ha apsaimniekošanā. Kopš 2003. gada apsaimniekošanas sistēma ir sertificēta saskaņā ar FSC un, pamatojoties uz ilgtspējīgas attīstības principiem, tiek kontrolēti un apsaimniekoti visi meža īpašumi.

Venecuēla

Venecuēlā mums pieder 35 000 hektāru lielas plantācijas. Kopš 2014.gada marta mūsu apsaimniekošanas sistēma ir sertificēta un FSC kontrolēta. Mežsaimniecība šeit ir pilnībā organizēta pēc ilgtspējīgas saimnikeošanas principiem.

Galvenās ievāktās koku sugas abās valstīs ir eikalipti, no kuriem visbiežāk mūsu mežos tiek stādītas sugas Eucalyptus Grandis un Eucalyptus Urograndis.

 

Bioloģiskā daudzveidība

Bioloģiskā daudzveidība apraksta dzīvo organismu formu dažādību visās vidēs, ekosistēmās un ekoloģiskajos kompleksos(florā un faunā).

Vairāk par bioloģisko daudzveidību

Otrreiz pārstrādātas šķiedras

No mūsu ražotajiem papīra iepakojuma produktiem lielākā daļa ir no otrreizējās pārstrādes šķiedrām.

Vairāk par pārstrādātām šķiedrām.