Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ottreiz pārstrādātas šķiedras

No mūsu ražotajiem papīra iepakojuma produktiem lielākā daļa ir no otrreizējās pārstrādes šķiedrām.

  • 74% no mūsu šķiedru materiāla nāk no otrreiz pārstrādātām šķiedrām..

 

Mēs atbalstām Eiropas Savienības valstu (ES) valdību iniciatīvas par otrreizējās pārstrādes nepieciešamību un mūsu iespēju robežās veicam visu papīra izstrādājumu otrreizēju pārstrādi.

Otrreizējās pārstrādes rādītāji papīram un kartona iepakojumiem:

  • 83.5% ES, 27 dalībvalstis [avots: ES Vides ģenerāldirektorāta
  • Starp 50 - 60% no Latīņamerikas valstīm

 

No vides viedokļa, gandrīz visi no šiem reģenerējamajiem materiāliem ir ar Ierobežojumu Ķēdes sertifikāciju (FSC).

Kopš 2011. gada  sākuma mūsu  Eiropas pārstrādājamā papīra ražošanas sistēma ir pilnībā ar Ierobežojumu Ķēdes  sertifikāciju. Mēs esam panākuši vienošanos, ka līdz 2015. gadam visas mūsu produkcijas un iepērkamās šķiedras izmantošana tiks veikta ilgtspējīgu attiecību veidā.

 

 

Bioloģiskā daudzveidība

Mums pieder un apsaimniekošanā atrodas meži Kolumbijā un Venecuēlā.

Vairāk par mūsu mežsaimniecību

Celulozes šķiedras

Mēs ļoti aktīvi sadarbojamies ar piegādātājiem, lai nodrošinātu nepieciešamā koka piegādi ilgtspējīgas attīstības veidā.

Vairāk par celulozes šķiedrām