Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Enerģija

Papīra rūpniecība ir energoietilpīga. Tomēr oglekļa intensitāte tiek mazināta, plaši izmantojot bioenerģijas nozari.

Mums jācenšas samazināt specifisko enerģijas veidu izmantošanu un ierobežot siltumnīcefekta izraisošo gāzu emisijas, veidojot vairāk energoefektīvu sistēmu - koģenerācijas (CHP) iekārtas, ieskaitot alternatīvās enerģijas iespējas, kā arī palielinot ražošanas efektivitāti.

 

Vairāk nekā 80% elektroenerģijas, kas tiek izmantota mūsu rūpnīcās, tiek ražotas koģenerācijas stacijās CHP), kas ir visefektīvākais veids, kā pārveidot izejvielas, piemēram, biomasu, dabas gāzi vai ogles par elektroenerģiju un/vai izmantot to siltuma ražošanai.

 

Biomasas, kuras mēs izmantojam  kā kurināmo, parasti ir meža apsaimniekošanas blakusprodukts, atkritumi no kokzāģētavām un citi koksnes apstrādes atlikumi.

 

Oglekļa izdalījumu kontrole

Mazināt klimata pārmaiņas ir mūsu biznesa stratēģijas neatņemama sastāvdaļa.
Izmantojot īpašus ieguldījumus, mēs koncentrējamies uz enerģijas taupības projektiem un CO2 emisiju

Vairāk par oglekļa izdalījumu kontroli

Jaunākās gadījuma izpētes

Lasīt vairāk par vides izpēti