Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

CO₂samazināšana

Mēs cenšamies iespēju robežās samazināt mūsu fosilā CO2 emisiju. Mēs atbalstām emisijas samazināšanas mērķus, kas noteikti Eiropas Savienības ETS direktīvās uz 2012. gadu.

Mēs esam apņēmušies samazināt mūsu CO2 emisiju attiecībā pret ražošanu par 20% laika periodā no 2005. gada un 2020. gadam.

Kopš 2009. gada mūsu kopējais no biomasas saražotais enerģijas daudzums ir palielinājies par 6%. Šis rezultāts ir  sasniegts, pateicoties mūsu ieguldītajām investīcijām biomasas katlu iegādei Eiropā un Latīņamerikā. Ja šis projekts ir ekonomiski dzīvotspējīgs, mēs turpināsim ieguldīt līdzekļus tajā. Investīcijas CO2 samazināšanai ir pakāpeniski, bet vērā ņemami ieguldījumi.

2010. gadā veiktajos iekšējos pētījumos ir izstrādāti plāni par visiem (teorētiski), iespējamajiem enerģijas ietaupījumu veidiem uz tonnu saražotā papīra, tas skar gan elektrības, gan tvaika lietošanu, kā arī efektīvu enerģijas pārveidi. Projekti par specifisko CO2 samazinājumu ir veikti arī šajā pētījumā.

Šajos datos tika iekļautas visas Eiropas papīra fabrikas, tomēr jāņem vērā tas, ka pētījumi vēl turpināsies kā Eiropas, tā arī Latīņamerikas rūpnīcās. Šī pētījuma rezultāti būs svarīgs izpētes avots lēmuma pieņemšanā par kapitālizdevumu piešķiršanu ar enerģiju saistītos projektos.

Projektu piemēri, kas saistīti ar CO2 emisijas samazināšanu, ir atrodami  mūsu ilgtspējīgu attiecību attīstības ziņojumā.

 

Jaunākais par ilgtspējību

Parādīt vairāk publikācijas