Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Ilgtspējība

Kā viens no pasaules lielākajiem integrētajiem papīra iepakojuma ražotājiem, apzinoties mūsu ietekmi uz vidi, kurā strādājam, mēs esam apņēmušies veikt mūsu darbību ilgtspējīgu attiecību veidā.

Tas attiecas arī uz ieinteresētajām personām, kas ir arī mūsu klienti, darbinieki, vietējā sabiedrība, kurā mēs esam priviliģēti darboties, kā arī investoriem, piegādātājiem un citiem partneriem.

Ilgtspējīgu attiecību vīzija

Ilgtspējīgai darbībai ir nepieciešama skaidra apņemšanās nākotnē, šī apņemšanās ir veidojama, pamatojoties uz trīs svarīgiem principiem:
• Vides aizsardzība
• Izdevīga sociālā attīstība
• Ekonomisko vērtību radīšana

 

Lasīt vairāk par mūsu vīziju

Jaunākās ziņas par ilgtspejīgumu

lasīt citas presses relīzes