Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa uzvar Unilever Ilgtspējības godalgu

​Smurfit Kappa ieguva Unilever piegādātāja godalgu kategorijā „Uzvara caur Ilgtspējību”. 

Gadskārtējā Unilever piegādātāju apbalvošanas ceremonija,  „Partneris, lai uzvarētu”, notika 2011. gadā,  Londonā, lai atzītu dažus izcilus partnerības piemērus tādās kategorijās, kā Inovācijas, ilgtspējība, Biznesa integrācija, Uzvara augošajos un topošajos tirgos.

Unilever Award.jpg

Kategorija „Uzvara caur ilgtspējību”, kurā uzvarēja Smurfit Kappa, tika izveidota, lai atzītu Piegādātājus, kas ir pārāki šajā jomā, un ir palīdzējuši Unilever izveidot konkurētspējīgu piegādes ķēdi, radot pozitīvu ieguldījumu apkārtējā vidē, sociālajā vai ekonomiskajā attīstībā; sniedzot taustāmus labumus Unilever zīmoliem, patērētājiem vai klientiem atbilstoši Unilever.

Unilever izteica šādus komentārus par Smurfit Kappa godalgas uzvaru:

„Smurfit Kappa end-to-end pieeja ilgtspējīgam papīra iepakojumam ir padarījusi  to par līderi šajā jomā. Tie izskata visu procesu no izejmateriāla iegūšanas līdz patērētāju iepakojuma pārstrādei, kā arī asistē Unilever Papīra un Iepakojuma politikas attīstītībā.

Viens piemērs no viņu veltītās uzmanības uz ilgtspējīgu iepakojumu, apvienojumā ar klientu tirgus izpratni un vadošajām R & D iespējām, ir nesen izstrādātā „Shopper Pack”. Tas tika izstrādāts Unilever mājas tīrīšanas līdzekļu kategorijai Eiropā. Iepakojums plauktā izskatās daudz pievilcīgāk un ir ļāvis Unilever noņemt aptuveni 140 tonnas apvalkotā- poliestera lentas, ievērojami uzlabojot tā pārstrādāšanu. Līdz ar to, zemākas izmaksas patērētājam.

Tonijs Smurfit, galvenais strādājošais valdes loceklis no Smurfit Kappa, kurš piedalījās ceremonijā, saņemot godalgu teica: "Mēs priecājamies par šīs balvas uzvaru un mūsu ilgtspējīgo pieeju, kas ir Unilever atzīta”.

Smurfit Kappa uzvar Unilever Ilgtspējības godalgu