Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa Group atklāj jaunākos produktus un jauninājumus tiešsaistē

5 June 2012​ 


Smurfit Kappa, pasaules vadošais pilna servisa papīra iepakojuma uzņēmums, ir palaidis pavisam jaunu, daudz-valodu, globālo mājas lapu – nozīmīgākā izstrāde tā starptautiskajā klientu komunikācijas stratēģijā.

Uzsākot jauno tīmekļa vietni, Grupas vadītājs Garijs McGann paziņoja, ka „šī jaunā mājas lapa ir daļa no Smurfit Kappa Group ilgstošās apņemšanās būt pasaules klases līmenī it visā ko tā dara.

Jaunā mājas lapa ļauj parādīt mums mūsu dažādos klientu piedāvājumus, izceļot mūsu komandas inovatīvos talantus, liekot uzsvaru balstītu uz vidi un ilgtspējību it visā, ko mēs darām.”

 Grupas strādājošais valdes loceklis Tonijs Smurfit skaidro nozīmi jaunajā mājas lapā:

„Mūsu jaunā globālā tīmekļa vietne priekš Smurfit Kappa Group un tās klientiem ir vēl viens solis uz priekšu. Augsti interaktīvi un akcentēti mūsu uzņēmuma daudzie produkti un servisi, vietne ir moderna un viegli pārvaldāma. Tā patiesi demonstrē plašo zināšanu, inovācijas un elpu, kuru piedāvājam visām mūsu ieinteresētajām pusēm”.

Izstrādāta, lai būtu stabila komunikācijas platforma, lai ievestu Smurfit Kappa nākamajā dekādē, tā ir pieejama 16 valodās un piedāvā skaidru un intuitīvu sadarbi ar skaidri definētu struktūru. Tā piedāvā padziļinātu informāciju plašam patērētāju lokam, sākot no klientiem līdz piegādātājiem, investoriem, darbiniekiem un presei.

Turklāt, atspoguļo Koncerna sektora vadošo vides un ilgtspējības akreditācijas rakstus, smurfitkappa.com iezīmē lapas uz inovāciju, ilgtspējību un tehnisko informāciju attiecībā uz produktiem, servisu un speciālo pielietojumu.

Darbojoties visā Eiropā un Latīņamerikā, klienti var izmantot Smurfit Kappa kompetenci, lai uzlabotu to iepakojumu un preču noietu, lai kur tie arī atrastos uz zemes, neatkarīgi no laika atšķirībām un valodas barjeras.

Smurfit Kappa Group atklāj jaunākos produktus un jauninājumus tiešsaistē