Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Smurfit Kappa Latīņamerika apmāca trenerus

Latīņamerikas darbinieki ir trenēti, lai apmācītu savus kolēģus kā katrs cilvēks var veicināt Smurfit Kappa panākumus.

16 Smurfit Kappa Latīņamerika darbinieki ir sapulcējušies Cali, Kolumbijā, lai piedalītos Biznesa Ekonomikas kursos Apmācīt Treneri (BET), lai mācītu šo semināru visā Latīņamerikā.

Dalībnieki ieradās no dažādām uzņēmuma funkcijām, tādām kā tirdzniecība, finanses un ražošana. Šī apmācības darbība, kas sākotnēji aizsākās Vācijā, ir daļa no kompleksa pārdošanas apmācības moduļa un pēdējos gados ir iepazīstinājusi visu Eiropu. Šobrīd vairāk nekā 2000 darbinieki Eiropā ir piedalījušies šajos kursos, un tagad šai grupai pievienosies arī daži no mūsu Latīņamerikas kolēģiem. Train-the-Trainer-LA-web.jpg

Treneru komandas, kur katra sastāv no 4 personām no Meksikas, Kolumbijas, Venecuēlas un Argentīnas, turpinās savu veiksmīgo izplatīšanu, nodrošinot, ka dalībnieki mācās par ieguldījumu, ko katrs un ikviens indivīds var darīt, lai gūtu panākumus šajā organizācijā.

Kursu centrā ir cenas aprēķināšana un faktori, kas var ietekmēt uzņēmuma ienākumus un likviditāti. Turpmāko 2 dienu kursos dalībnieki uzzinās, kā pārliecinoši rīkoties ar tādām tēmām kā bilance, peļņas un zaudējumu pārskatu, naudas plūsmu, ieguldījumu un apgrozāmo kapitālu.

 

Smurfit Kappa Latīņamerika apmāca trenerus