Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Gofrētā kartona mājas izmantotas kā patversmes ārkārtas situācijās

Smurfit Kappa Beniluksa atbalsta iniciatīvu, lai nodrošinātu sekmīgus pārbaudījumus gofrētā kartona bāzes mājām, kā patversmēm ārkārtas situācijās.

Smurfit Kappa Beniluksa sponsorē Lions Europe forumu 2011 un lepni atbalsta Calamatic fonda iniciatīvu nodrošināt uz gofrētā kartona balstītas ārkārtas patversmes, lai palīdzētu cilvēkiem katastrofu skartajos apgabalos.

Veiksmīgi testi tika veikti tādās valstīs kā Pakistāna un Panama. Nojume var tikt aprīkoti ar saules paneļiem vai pieslēgta pie komunālajiem pakalpojumiem. Tai ir iekšējā atbalsta struktūra, un ir ūdens, uguns un UV staru izturīga.

Mājas ir paredzētas kā vidēja termiņa pajumtes, visbiežāk pirmajai reakcijai, lai atbalstītu cietušos pēc katastrofām. Corrugated Houses Benelux.jpg

Forumā, kas notika Māstrihtā, Nīderlandē, daudziem viesiem no dažādām Eiropas valstīm bija iespēja apskatīt gofrētā kartona patversmes prototipu. Visi apmeklētāji bija sajūsmināti ar gofrētās pajumtes konstrukciju un aizkustināti ar mūsu pozitīvo stāstu

Lions Club padomes priekšsēdētājs Jans Troost, bija ļoti apmierināti ar Smurfit Kappa Beniluksa sponsorēšanu un teica, ka viņš tic pamatīgām partnerattiecībām. „Tika uzcelts pirmais tilts starp dažādiem partneriem, tagad ir pienācis laiks domāt par nākamajiem soļiem, lai tālāk attīstītu šo lielisko projektu un veicinātu uzlabot dzīvi pasaules nabadzīgākajās kopienās.”

Smurfit Kappa Beniluksa sveic korporatīvi sociālo atbildību kā daļu no ilgstošas veidošanas procesa ilgtermiņa vērtībām. Chris Wiegers, Smurfit Kappa Twincorr nodaļas vadītājs, komentēja: „Mēs esam ļoti aizņemti ar dalību lielākās solidaritātes pasaules veidošanā.”

Gofrētā kartona mājas izmantotas kā patversmes ārkārtas situācijās