Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Atzīšana

Mēs turpinājām sasniegt lielisku atzinību par saskaņotiem panākumiem, kas tiek sasniegti strādājot kopā ar klientiem, lai sasniegtu mūsu inovācijas mērķus. Mēs esam priecīgi dalīties ar dažiem šīs ārējās atzīšanas sasniegumu piemēriem.

Trīskārši panākumi 2011 Worldstar Iepakojuma balvā

Smurfit Kappa Francijā, Norvēģijā un Apvienotajā Karalistē, katra no šim ražotnēm ir guvusi starptautisku atzinumu 2011. gadā, tās ir  Pasaules Iepakojuma organizācijas un Worldstar balvas. Uzvarētāju balvas pārtikas, dzērienu un sadzīves kategorijās, parāda mūsu pieeju jauninājumiem kā pilnīgi uz klientu orientētai organizācijai.

Šī Worldstar balva tiek pasniegta izvērtējot visus iepakojuma kritērijus, iepakojumam ir jāsasniedz vislabākās īpašības visās nepieciešamajā kategorijās, tam jābūt labam savā inovāciju kategorijā.

Johnson and Johnson zelta apbalvojums

Smurfit Kappa Kolumbija ieguva 2010. gada Zelta godalgu par izcilu piegādātāju veikumu inovāciju jomā un ilgtspējībā. Johnson un Johnson patstāvīgi uzaicina, veicina un novērtē visas pūles inovāciju jomā, un mēs esam izpildījuši visas nepieciešamās prasības un esam ieguvuši šo apbalvojumu arī 2009.gadā, 2006.gadā un 2007.gadā.

Johnson and Johnson mēs piedāvājam vienu no mūsu dizaineru darbiem un turpinām strādāt ar citu piegādātāju, lai optimizētu gofrētā un nolokāmā kartona iepakojumu diviem viņu vadošajiem produktiem. Rezultātā dizains bija tik veiksmīgs, ka mēs guvām Johnson and Johnson JOHSCAR apbalvojumu, vissvarīgākā atzīšana inovācijām ir no uzņēmuma piegādātājiem.

Uzvarētājs Danone Piegādātāja balvā kategorijā "labākā produktivitātes ideja"

2011 gada martā Danone „Gada piegādātājs” balvas pasniegšanā Barselonā, kur Smurfit Kappa  Spānijā tika godalgota ar apbalvojumu "labākā produktivitātes ideja " kategorijā. Mēs tikām arī nominēti kategorijā " Labākais Globālās piegādātājs”.

Iepakojumu produkti

Mēs radām, izgatavojam un piegādājam papīra bāzes iepakojumu, lai iepakotu, veicinātui un aizsargādu mūsu klientu produktus

Izpētīt mūsu iepakojumu produktus