Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Expertu stūris

Pamata ceļvedis izvēloties pareizo drukas procesu

Dudley Underwood

Smurfit Kappa  fleksodrukas eksperts, tehniskais direktors un Eiropas fleksogrāfiskā Tehniskās asociācijas biedrs (EBTA) jau 17 gadus

Atrast pareizo drukas procesu kombināciju un substrātu izvēli, lai apmierinātu savu produktu un mārketinga mērķi, var būt pagrūti. Mēs piedāvājam pilnu drukāšanas iespēju klāstu, tostarp litogrāfisko, fleksogrāfisko, post druku, augstas kvalitātes post druku, iepriekšējo apdruku, ekrāna un ciparu izdruku.

Veids, kā tuvoties vislabākajam drukas rezultātam papīra iepakojumos var tikt veikts trijos posmos.

Solis 1 - Loma

Skaidri izprast konkrētā iepakojuma nozīmi - galvenais, mulktipaka, sekundārs (ārējais iepakojums) vai displeja iepakojums - vai ir nepieciešams iepakojuma tipu miksējums.

Solis 2 - Aizsargāt un sekmēt

Ir svarīgi skaidri saprast, kas tiek sagaidīts no iepakojuma, no piegādes, fasēšanas līnijām, izmantošanas piegādes laikā, iespējām izpakošanas laikā. Jo īpaši ir nepieciešams  saprast "  aizsardzības /veicināšanas atbilstību " un saglabāt produkta drošību un piesaistot patērētāju uzmanību produktam pārdošanas vietās. Tas parasti noved pie lēmuma izmantot cietu vai gofrēto kartonu.

Solis 3 – Apskate no attāluma

Skaidri saprast iepakojuma izskatu no attāluma. Ir jāsaprot tas, vai šis produkts tiks novietots aplūkošanai no tuvuma vai distances. Būtiskas atšķirības rodas dažu drukāšanas procesu pielietošanā, kuru izvēle ir atkarīga no tā vai produkts tiks aplūkots no attāluma vai no nelielas distances.

Ietekmējošie faktori

Vispiemērotākās drukas procesa izvēlē tiek iesaistīti arī citi apsvērumi:

  • Grafiskās prasības: Atkarībā no Jūsu vēlamā rezultāta, sākot no fotogrāfiskas kvalitātes līdz tradicionālai grafikai, ir atkarīga piemērotākās drukas procesa izvēli.
  • Atbilstība:  var būt vairākas prasības, kas ir jāievēro iepakojot vairākus priekšmetus, lai iepakojums aizskatītos kā daļa no sērijas un radītu vēlmi  šo pašu produktu vairākiem parametriem, iesaistot aŗī kompromisus.
  • Izmaksas: izvēlieties drukāšanas procesu, kas piedāvā vislabākās cenas attiecīgās tirdzniecības problēmas risināšanā.

Plašākai informācijai par piemērotākās apdrukas izvēli Jūsu iepakojumam un pilnīgiem skaidrojumiem par dažādiem mūsu piedāvātajiem drukāšanas procesiem, lūdzu, sazinieties ar mums.

Iepakojumu produkti

Mēs radām, izgatavojam un piegādājam papīra bāzes iepakojumu, lai iepakotu, veicinātui un aizsargādu mūsu klientu produktus

Izpētīt mūsu iepakojumu produktus