Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Atbalsta dienesti

​Inno Rīki 

Mēs koncentrējamies uz to, kā mēs varam izdarīt savu darbu pareizi pirmo reizi un katru reizi

Mūsu metodika pastāvīgi attīstās, lai kļūtu gudrāki, nodrošinot mūsu jauninājumus pamatotus ar faktiem, nevis intuīciju. Izmantojot jaunākās laboratorijas testēšanas iekārtas, mēs novērtējam to, kā iepakojums uzvedīsies dažādu vides apstākļu ietekmē, piegādes laikā, pirms tā ir sākusies.

Smurfit Kappa mēs nodarbinām veselu virkni unikāli ekskluzīvu instrumentu, lai atbalstītu mūs - kopā tie tiek saukti per InnoTools. Šie InnoTools ļauj mums konsekventi uzlabot  mūsu lēmumus, novēršot replikāciju intensitātes, kā arī ļauj mums identificēt un izvērtēt visus iespējamos risinājumus.

Kā pasaules līderis papīra iepakojuma ražošanā, mūsu lielums un mērogs dod mums unikālu izpratni par globālām piegādēm un ļauj veidot vairāk nekā 15 miljonus iepakojuma vienību katru gadu - vairāk nekā jebkurš cits mūsu tirgū.

Mums ir trīs Inno Rīki lai atbalstītu mūsu klientus

No papīra uz kasti: Šī programmatūras rīks darbojas lai noteiktu visizdevīgāko materiālo sastāvu konkrētā iepakojuma pieteikumam. Tā ir izstrādāta, lai samazinātu risku, jūsu produktu iepakojuma augšpusē un apakšpusē un samazinātu jūsu iepakojuma izmaksas. Dati tiek iegūti no jaunākajiem zinātniskajiem ieskatiem un fiziskajiem iepakojuma modeļiem  nozarē un katru gadu mēs ražojam vairāk kā 15 miljonu iepakojumus. Rīks arī ļauj izvēlēties pareizo materiālus attiecīgajam gadījumam, tostarp arī CO2 ietekmes, salīdzinošā novērtēšana, lai nodrošinātu atbilstošu Jūsu prasībām materiālu izvēli.

Iepakojuma eksperts: Šīs programmatūras rīks automatizē sarežģītus aprēķinus, kas ir vajadzīgi, lai noteiktu iepakojuma veiktspējas rādītājus piegādes laikā. Šie unikālie dati tiek izmantoti, lai veidotu loģistikas efektivitāti, radot ietaupījumus, kā arī lai samazinātu ietekmi uz vidi jūsu piegādes laikā.

InnoBook: Tas ir mūsu iepakojuma risinājumu kopums, kas ļauj visiem mūsu 650 dizaineriem visā pasaulēs komunicēt un rast risinājumus nepieciešamajiem gadījumiem, kas atbilstu tieši Jūsu iepakošanas vajadzībām. InnoBook ir kolekcija (dizainu skaits ), radoši iepakojuma projektēšanas risinājumi, kas gatavi jūsu specifisko vajadzību pielāgošanai, šīi informācija tiek atjaunina katru dienu. Datu bāzē ir sadalīta segmentos un aptver visus mūsu iepakojuma veidus.

Palīdzēt iegūt tirdzniecībai gatavu iepakojumu

Iegūt precīzu un pašreizējai situācijai atbilstošu ieskatu par klientu un to tirgus prasībām

Informācija mazumtirgotājiem

Moneysaver

Naudas līdzekļu ietaupījuma metodoloģija nosaka pašreizējās problēmu punktus piegādē un novērš tās, uzlabojot efektivitāti.

Vairāk par Moneysaver