Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Moneysaver

Naudas līdzekļu ietaupījuma metodoloģija nosaka pašreizējās problēmu punktus piegādē un novērš tās, uzlabojot efektivitāti.

Veidojot ilgtermiņa sadarbību

Mēs esam vairāk nekā tikai iepakojuma piegādātājs. Mēs veidojam ilgtermiņa partnerību un atbalstām mūsu klientus, attīstot pilnīgi optimizētus iepakojuma risinājumus. Kopējās jūsu iepakojuma izmaksas bieži ir iespējams pat neievērot; tiešās izmaksas ir viegli uzskaitāmas, bet netiešās izmaksas no neefektivitāti piegādes un ražošanas līnijas tiek bieži aizmirstas.

Naudas līdzekļu ietaupījuma programma

Smurfit Kappa Vācijā piedāvā Naudas līdzekļu ietaupījuma pieeju saviem klientiem, gudrs, pievienotās vērtības projekti balstīti uz iniciatīvu, lai optimizētu klientu iepakojuma risinājumus, uzlabojot procesu efektivitāti, samazinot oglekļa emisijas un ietaupot naudu.

Dirk Busemeyer, Naudas līdzekļu ietaupījuma programmas vadītājs skaidro, "Mērķis ir izveidot uzvaras situāciju mūsu klientiem un veidot pamatu partnerības attiecības. Mūsu projektos tiek iesaistītas visas ieinteresētās puses un iesaistīto cilvēku ikdienas darbības. "

Atrast optimizāijas iespējas

Naudas līdzekļu ietaupījuma pieeja ir pielāgojama, šiem risinājumiem ir izveidoti atbilstoši projekti, kas atbilst jebkura biznesa prasībām. Process sākas ar mūsu naudas līdzekļu ietaupījuma metodiku -"Ātrais pārlūks" un "Potenciālo cenu analīze" - lai izprastu pašreizējos problēmu punktus piegādes laikā. "Katram klientam ir dažādi ceļi, kā sasniegt iepakojuma potenciālu", piebilst Dirks, "ātrās pārlūkošanas procedūra ir ideju avots un pēc tam mēs varam izvēlēties visietekmīgākos projektu pavērsienus".

Rezultāti

Tagad savā desmitajā darbības gadā, naudas līdzekļu ietaupījuma  programma ir ietaupījusi miljoniem euro klientiem dažādās rūpniecības nozarēm.

Nesen par 8% tika samazinātas kopējās iepakojuma izmaksas klientam, kas darbojas autorūpniecības industrijā, tika ietaupīti vairāki miljoni eiro, kā rezultātā:

  • Par 20% samazinājās materiālu izmantošana optimizācijas un darbības uzlabojumu rezultātā.
  • Par 19% samazinājās oglekļa emisijas no uzlabojās loģistikas risinājumi
  • Par 6% tika panākts potenciālais ietaupījums  nākotnē. 

Inno Rīki

Mēs koncentrējamies uz to, kā mēs varam izdarīt savu darbu pareizi pirmo reizi un katru reizi

Vairāk par Inno Rīkiem

Palīdzēt iegūt tirdzniecībai gatavu iepakojumu

Iegūt precīzu un pašreizējai situācijai atbilstošu ieskatu par klientu un to tirgus prasībām

 

Informācija mazumtirgotajiem