Tāpat kā daudzas citas tīmekļa vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes un glabājam tās jūsu datorā. Šīs sīkdatnes izmanto, lai uzlabotu tīmekļa vietni un nodrošinātu jums individuālu servisu gan tīmekļa vietnē, gan izmantojot citus mediju līdzekļus. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet mūsu „Sīkdatņu politiku”.

Al parecer usted está utilizando un navegador desactualizado.  Para mejorar su experiencia de visualización, por favor descargue un navegador actualizado  (IE8+, Firefox, Google Chrome o Apple Safari).

Augstas Kvalitātes Post Druka (HQPP)

Smurfit Kappa Print vīzija ir sasniegt druku 120DPI uz gaišas un pilnībā pārklātas virsmas - esam virs ražošanas standartiem

Lieljaudas druka

Izdruka ir ļoti būtisks saziņas līdzeklis, lai pārliecinātu patērētājus iegādāties preci un mēs saprotam mūsu klientu vajadzības šī līdzekļa izmanotšanā. Profesionālie tirgotāji un zīmolu vadītāji saprot, ka iepakojumam ir jāizceļas, lai patērētājs zin par jūsu produkta pieejamību un radītu vēlmi šo produktu iegādāties. Mūsu pieredze un augstas kvalitātes drukas paņēmieni, kā arī koncentrēšanās uz savu klientu atbalstu ir mūsu prioritāte.

Smurfit Kappa Print Vīzija

Šīs Apvienotās Karalistes ražošanas iekārtu kopa koncentrējas tikai uz augstas kvalitātes drukas risinājumiem un ir atzīta drukas rūpniecība, ieskaitot EMIA (Eiropas Fleksogrāfijas ražotāju asociācija) ar apbalvojumiem katru gadu kopš 2007.gada par savas nozares vadošo drukas kvalitāti.

“Nozares augstas kvalitātes fleksogrāfisko apdruku standarts ir 85-100 DPI(punkti collā). Smurfit Kappa Print vīzija ir panākt 120DPI uz viegli un pilnībā pārklātas virsmas, kvalitāte salīdzināma ar Lito- Lam. Nākamais pavērsiens ir nozares mērķis 150 DPI,"

Paul Cahill, Tirdzniecības Direktors, Print Vīzija

Jauninājumi ir iespējami tikai tad, ja uzņēmumā strādā augsti kvalificēti un motivēti cilvēki.

Šis drukas attīstības līmenis ļauj klientiem izstrādāt aizraujošus jaunus materiālus, pamatojot savu tēlu, radot  plaukta ietekmi un ievērojamu izmaksu ietaupījumu.

Viens piemērs ir EMIA 2011, izcilu jauninājumu godalga, vecā Tom dāvanu komplekts, kas ražots priekš Robinsona kunga alus darītavas. Paka tika izgatavota ar koka efektu, aizstājot dārgas un grūti iegūstamo īsta koka iepakojumu, kas ļāva par 50%samazināt cenu.  Šī jaunā cena  izraisīja tirgus piedāvājuma atdzīvinājumu un pārdošanas rādītāju transformāciju.

Robinsona Alus darītavas vērsās pie mums ar jautājumu. Bija vairākas problēmas ar "Old Tom" dāvanu komplektu, sākotnēji iepakoto koka kastē, kas bija grūti iegūstama, dārga un paslēpa saturu iepakojumā – pudelei ar vienu no zīmola USP.

“Mēs esam ļoti apmierināti ar jauno iepakojumu; Smurfit Kappa bija  uzņēmums, ar kuru mēs strādājām ar prieku. Tie  ātri izstrādā un īsteno nostādītos mērķus. Mēs ieguvām lielisku iepakojumu, nezaudējot savu prestižo koka efekta iepakojumu, tas izskatās pēc reāla darījuma! "

John Robinson, Zīmolu Vadītājs, Robinson Alus darītavas

 

No papīra līdz loksnei

Šis risinājums bija pirmais šāda nozarē un klienti vēlējās jauno papīru uzreiz

No papīra līdz loksnei

Mērījumi un analīze

Samazinot nefunkcionējošu materiāla lietošanu, tiek nodrošināts izmaksu ziņā efektīvs, ilgtspējīgs iepakojums

Vairāk par mērījumiem un analīzi